Programul Salii Polivalente

Program Sala Polivalenta

OCTOMBRIE 2022

Data

Chiriaș

Program pe ore

Activitati

SÂMBĂTĂ
01.10.2022
F.R. GIMNASTICA

15.00

Concurs International ROM GYM TROPHY
DUMINICĂ
02.10.2022
F.R. GIMNASTICA 10.00 Concurs International ROM GYM TROPHY
LUNI
03.10.2022
     
MARȚI
04.10.2022
     
MIERCURI
05.10.2022
C.S. DINAMO 19.45 Handbal masculin Champions League – DINAMO BUCURESTI – F.C. PORTO
JOI
06.10.2022
     
VINERI
07.10.2022
F.R. GIMNASTICA 10.00 C.N. de gimnastica aerobica
SÂMBĂTĂ
08.10.2022
F.R. GIMNASTICA 10.00 C.N. de gimnastica aerobica
DUMINICĂ
09.10.2022
     
LUNI
10.10.2022
     
MARȚI
11.10.2022
     
MIERCURI
12.10.2022
     
JOI
13.10.2022
     
VINERI
14.10.2022
F.R. TENIS DE MASA   Meciuri de calificare la C.E. pe echipe M + F
SÂMBĂTĂ
15.10.2022
F.R. TENIS DE MASA   Meciuri de calificare la C.E. pe echipe M + F
DUMINICĂ
16.10.2022
C.S.M. BUCURESTI 17.00 Handbal feminin Champions League C.S.M.B. – DHK BANK MOST
LUNI
17.10.2022
     
MARȚI
18.10.2022
     

MIERCURI
19.10.2022

     
JOI
20.10.2022
     
VINERI
21.10.2022
     
SÂMBĂTĂ
22.10.2022
     
DUMINICĂ
23.10.2022
C.S. RAPID 14.00 Handbal feminin Champions League – RAPID BUCURESTI – STORHAMAR HANDBAL ELITE
LUNI
24.10.2022
     
MARȚI
25.10.2022
S.C. BEST ARTIST PRODUCTION 19.00 Concert GAROU
MIERCURI
26.10.2022
C.S. Dinamo 19.45 Handbal masculin DINAMO BUCURESTI – P.S.G.
JOI
27.10.2022
     
VINERI
28.10.2022
F.R. LUPTE   Campionatul Balcanic
SÂMBĂTĂ
29.10.2022
     
DUMINICĂ
30.10.2022
     
LUNI
31.10.2022
     

 

SEPTEMBRIE 2022

Data

Chirias

Program pe ore

Activitati
JOI 01.09.2022      
VINERI 02.09.2022      
SÂMBĂTĂ 03.09.2022      
DUMINICĂ 04.09.2022      
LUNI 05.09.2022      
MARȚI 06.09.2022      
MIERCURI 07.09.2022 CSM Bucuresti 17.00 Handbal feminin C.N.: CSMB – HC ZALAU
JOI 08.09.2022      
VINERI 09.09.2022      
SÂMBĂTĂ 10.09.2022      
DUMINICĂ 11.09.2022 CSM Bucuresti 17.00 Handbal feminin C.L.: CSMB – KRIM LJUBLJANA
LUNI 12.09.2022      
MARȚI 13.09.2022      
MIERCURI 14.09.2022      
JOI 15.09.2022 CS Dinamo 19.45 Handbal masculin C.L.: CS DINAMO – SC MAGDEBURG
VINERI 16.09.2022      
SÂMBĂTĂ 17.09.2022      
DUMINICĂ 18.09.2022 CS Rapid 15.00 Handbal feminin C.L.: CS RAPID – METZ HANDBALL
LUNI 19.09.2022      
MARȚI 20.09.2022      
MIERCURI 21.09.2022      
JOI 22.09.2022      
VINERI 23.09.2022 Ministerul Sportului 10.0 Festivitatea de deschidere a Programului European SAPTAMANA EUROPEANA A SPORTULUI
SÂMBĂTĂ 24.09.2022      
DUMINICĂ 25.09.2022 CSM Bucuresti 17.00 Handbal feminin CSMB – SG BBM BIETIGHEIM
LUNI 26.09.2022 Ministerul Sportului   Programul European SAPTAMANA EUROPEANA A SPORTULUI
MARȚI 27.09.2022 CSA Steaua 20.00 Handbal masculin Cupa EHF: STEAUA BUCURESTI – FERENCVAROS BUDAPESTA
MIERCURI 28.09.2022      
JOI 29.09.2022      
VINERI 30.09.2022 FR Gimnastica 10.00 Competitia ROM GYM TROPHY

 

AUGUST 2022

Data

Chirias

Program pe ore

Activitati
LUNI 01.08.2022 F.R. TENIS DE MASĂ  

Amenajare sală

MARȚI 02.08.2022 F.R. TENIS DE MASĂ

10.00

16.00

Pregătire loturile naționale  pt. C.E

MIERCURI 03.08.2022 F.R. TENIS DE MASĂ

10.00

16.00

Pregătire loturile naționale  pt. C.E

JOI 04.08.2022 F.R. TENIS DE MASĂ

10.00

Pregătire loturile naționale  pt. C.E

VINERI 05.08.2022 F.R. TENIS DE MASĂ

10.00

16.00

Pregătire loturile naționale  pt. C.E

SÂMBĂTĂ 06.08.2022 F.R. TENIS DE MASĂ

10.00

16.00

 
DUMINICĂ 07.08.2022 F.R. TENIS DE MASĂ

10.00

Pregătire loturile naționale  pt. C.E

LUNI 08.08.2022 F.R. TENIS DE MASĂ

10.00

16.00

Pregătire loturile naționale  pt. C.E

MARȚI 09.08.2022 F.R. TENIS DE MASĂ

10.00

16.00

Pregătire loturile naționale  pt. C.E

MIERCURI 10.08.2022 F.R. TENIS DE MASĂ

10.00

Pregătire loturile naționale  pt. C.E

JOI 11.08.2022      
VINERI 12.08.2022 C.S.A. STEAUA 17.00

Handbal masculin – Meci de pregătire

SÂMBĂTĂ 13.08.2022 C.S.A. STEAUA 11.30

Handbal masculin – Meci de pregătire

DUMINICĂ 14.08.2022      
LUNI 15.08.2022      
MARȚI 16.08.2022      
MIERCURI 17.08.2022 C.S.A. STEAUA 17.00 Antrenamente handbal masculin
JOI 18.08.2022

F.R. HANDBAL

17.30

Supercupa Romaniei handbal masculin. CS DINAMA – CSA STEAUA

VINERI 19.08.2022 MALCOLM BEECH PRODUCTIONS

00.00

11.00

Amenajare sală

SÂMBĂTĂ 20.08.2022 MALCOLM BEECH PRODUCTIONS

09.00

Campionatul Internațional de Culturism și Fitness OLYMPIA AMATEUR EASTERN EUROPE
DUMINICĂ 21.08.2022 MALCOLM BEECH PRODUCTIONS

09.00

22.00

Campionatul Internațional de Culturism și Fitness OLYMPIA AMATEUR EASTERN EUROPE

Deamenajare sală

LUNI 22.08.2022

MALCOLM BEECH PRODUCTIONS

C.S.M. BUCUREȘTI

00.00

17.00

Deamenajare sală

Antrenamente handbal feminin

MARȚI 23.08.2022 F.R. HANDBAL 20.30 Supercupa Romaniei handbal feminin CS RAPID – CSM BUCURESTI
MIERCURI 24.08.2022      
JOI 25.08.2022      
VINERI 26.08.2022      
SÂMBĂTĂ 27.08.2022      
DUMINICĂ 28.08.2022      
LUNI 29.08.2022      
MARȚI 30.08.2022 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00

Antrenamente handbal feminin

MIERCURI 31.08.2022 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00

Handbal feminin C.N.: C.S.M.B. – C.S.M. TÂRGU JIU

IUNIE 2022

Data

Chirias

Program pe ore

Activitati
MIERCURI 01.06.2022

Moonbazar Universal Event SRL

Sublime Events SRL

11.00

18.00

Târg

Concert trap

JOI 02.06.2022 Moonbazar Universal Event SRL 11.00 Târg
VINERI 03.06.2022 Moonbazar Universal Event SRL 11.00 Târg
SÂMBĂTĂ 04.06.2022

ACS Pas in Doi

Moonbazar Universal Event SRL

08.30

11.00

Concurs international de dans sportiv DANCE MASTERS

Târg

DUMINICĂ 05.06.2022

ACS Pas in Doi

Moonbazar Universal Event SRL

08.30

11.00

Concurs international de dans sportiv DANCE MASTERS

Târg

LUNI 06.06.2022      
MARȚI 07.06.2022      
MIERCURI 08.06.2022      
JOI 09.06.2022      
VINERI 10.06.2022      
SÂMBĂTĂ 11.06.2022      
DUMINICĂ 12.06.2022      
LUNI 13.06.2022

FR Lupte

FR Lupte

10.00

17.00

CE de lupte – cadeti

CE de lupte – cadeti

MARȚI 14.06.2022

FR Lupte

FR Lupte

10.00

17.00

CE de lupte – cadeti

CE de lupte – cadeti

MIERCURI 15.06.2022

FR Lupte

FR Lupte

10.00

17.00

CE de lupte – cadeti

CE de lupte – cadeti

JOI 16.06.2022

FR Lupte

FR Lupte

10.00

17.00

CE de lupte – cadeti

CE de lupte – cadeti

VINERI 17.06.2022

FR Lupte

FR Lupte

10.00

17.00

CE de lupte – cadeti

CE de lupte – cadeti

SÂMBĂTĂ 18.06.2022

FR Lupte

FR Lupte

10.00

17.00

CE de lupte – cadeti

CE de lupte – cadeti

DUMINICĂ 19.06.2022

FR Lupte

FR Lupte

10.00

17.00

CE de lupte – cadeti

CE de lupte – cadeti

LUNI 20.06.2022      
MARȚI 21.06.2022      
MIERCURI 22.06.2022      
JOI 23.06.2022 F.R. Kempo   Gala de K1
VINERI 24.06.2022      
SÂMBĂTĂ 25.06.2022      
DUMINICĂ 26.06.2022      
LUNI 27.06.2022      
MARȚI 28.06.2022      
MIERCURI 29.06.2022      
JOI 30.06.2022      
VINERI 31.06.2022      

 

MAI 2022

Data

Chirias

De la ora

Activitati
DUMINICĂ 01.05.2022 C.S.M.Bucuresti 17.00 Handbal feminin C.L.: CSMB – TEAM ESBJERG
LUNI 02.05.2022      
MARȚI 03.05.2022 F.R. Gimnastica 09.00 Concurs International de gimnastica aerobica
MIERCURI 04.05.2022 F.R. Gimnastica 09.00 Concurs International de gimnastica aerobica
JOI 05.05.2022 F.R. Gimnastica 09.00 Concurs International de gimnastica aerobica
VINERI 06.05.2022      
SÂMBĂTĂ 07.05.2022 F.R. Judo 10.00 Cupa Europeana U18 cadeti
DUMINICĂ 08.05.2022 F.R. Judo 10.00 Cupa Europeana U18 cadeti
LUNI 09.05.2022 F.R. Judo 10.00 Stagiu de pregătire
MARȚI 10.05.2022 F.R. Judo 16.00 Stagiu de pregătire
MIERCURI 11.05.2022 F.R. Judo 10.00 Stagiu de pregătire
JOI 12.05.2022      
VINERI 13.05.2022 F.R.Lupte 10.00 Turneu International cadeti
SÂMBĂTĂ 14.05.2022 F.R.Lupte 10.00 Turneu International cadeti
DUMINICĂ 15.05.2022 F.R.Lupte 10.00 Turneu International cadeti
LUNI 16.05.2022      
MARȚI 17.05.2022      
MIERCURI 18.05.2022      
JOI 19.05.2022      
VINERI 20.05.2022 F.R.Lupte 10.00 Turneu International juniori
SÂMBĂTĂ 21.05.2022 F.R.Lupte 10.00 Turneu International juniori
DUMINICĂ 22.05.2022 F.R.Lupte 10.00 Turneu International juniori
LUNI 23.05.2022      
MARȚI 24.05.2022      
MIERCURI 25.05.2022      
JOI 26.05.2022      
VINERI 27.05.2022 Rouge Media SRL 10.00 Expozitia COSMO BEAUTY
SÂMBĂTĂ 28.05.2022 Rouge Media SRL 10.00 Expozitia COSMO BEAUTY
DUMINICĂ 29.05.2022 Rouge Media SRL 10.00 Expozitia COSMO BEAUTY
LUNI 30.05.2022      
MARȚI 31.05.2022 Sublime Events SRL 20.00 Concert SMILEY
APRILIE 2022

Data

Chirias

De la ora

Activitati
VINERI 01.04.2022      
SÂMBĂTĂ 02.04.2022 Asociatia Natie prin Educatie 08.00 Campionatul National de robotica
DUMINICĂ 03.04.2022 Asociatia Natie prin Educatie 08.00 Campionatul National de robotica
LUNI 04.04.2022      
MARȚI 05.04.2022      
MIERCURI 06.04.2022 Federatia Romana de Tenis de Masa 09.00 Campionatul National: Echipe – Superliga Senioare
JOI 07.04.2022 Federatia Romana de Tenis de Masa 09.00 Campionatul National: Echipe – Superliga Senioare
VINERI 08.04.2022 Federatia Romana de Tenis de Masa 09.00 Campionatul National: Echipe – Superliga Senioare
SÂMBĂTĂ 09.04.2022 Federatia Romana de Tenis de Masa 09.00 Campionatul National: Echipe – Superliga Senioare
DUMINICĂ 10.04.2022 Federatia Romana de Tenis de Masa 08.00 Campionatul National: Echipe – Individual juniori M+F
LUNI 11.04.2022 Federatia Romana de Tenis de Masa 08.00 Campionatul National: Echipe – Individual juniori M+F
MARȚI 12.04.2022 Federatia Romana de Tenis de Masa 08.00 Campionatul National: Echipe – Individual juniori M+F
MIERCURI 13.04.2022 Federatia Romana de Tenis de Masa 08.00 Campionatul National: Echipe – Individual juniori M+F
JOI 14.04.2022 Federatia Romana de Tenis de Masa 08.00 Campionatul National: Echipe – Individual juniori M+F
VINERI 15.04.2022 Federatia Romana de Tenis de Masa 08.00 Campionatul National : Individual seniori M+F
SÂMBĂTĂ 16.04.2022 Federatia Romana de Tenis de Masa 08.00 Campionatul National : Individual seniori M+F
DUMINICĂ 17.04.2022 Federatia Romana de Tenis de Masa 08.00 Campionatul National : Individual seniori M+F
LUNI 18.04.2022      
MARȚI 19.04.2022      
MIERCURI 20.04.2022      
JOI 21.04.2022      
VINERI 22.04.2022      
SÂMBĂTĂ 23.04.2022      
DUMINICĂ 24.04.2022      
LUNI 25.04.2022      
MARȚI 26.04.2022 Federatia Romana de Gimnastica Ritmica   Competitie Internationala Cupa Irina Deleanu
MIERCURI 27.04.2022 Federatia Romana de Gimnastica Ritmica   Competitie Internationala Cupa Irina Deleanu
JOI 28.04.2022 Federatia Romana de Gimnastica Ritmica   Competitie Internationala Cupa Irina Deleanu
VINERI 29.04.2022 Federatia Romana de Gimnastica Ritmica   Competitie Internationala Cupa Irina Deleanu
SÂMBĂTĂ 30.04.2022 Federatia Romana de Gimnastica Ritmica   Competitie Internationala Cupa Irina Deleanu
MARTIE 2022

Data

Chiriaș

Program pe ore

Activitati

MARȚI 01.03.2022 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 Antrenamente handbal feminin
MIERCURI 02.03.2022 C.S.M. BUCUREȘTI C.S. DINAMO BUCUREȘTI 13.00 11.00 18.00 Antrenamente handbal feminin Antrenamente handbal masculin
JOI 03.03.2022 C.S. DINAMO BUCUREȘTI 19.45 Handbal masculin CHAMPIONS LEAGUE: C.S. DINAMO – PSG
VINERI 04.03.2022 C.S.M. BUCUREȘTI F.R. WUSHU 11.00 14.00 Antrenamente handbal feminin Amenajare sală
SÂMBĂTĂ 05.03.2022 F.R. WUSHU 09.00 Competiție C.N.
DUMINICĂ 06.03.2022      
LUNI 07.03.2022 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 Antrenamente handbal feminin
MARȚI 08.03.2022 C.S.M. BUCUREȘTI 12.00 Antrenamente handbal feminin
MIERCURI 09.03.2022 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 Antrenamente handbal feminin
JOI 10.03.2022 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 Antrenamente handbal feminin
VINERI 11.03.2022 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 Antrenamente handbal feminin
SÂMBĂTĂ 12.03.2022 C.S.M. BUCUREȘTI 15.30 Handbal feminin C.N.: C.S.M.B. – S.C.M. RÂMNICU VÂLCEA
DUMINICĂ 13.03.2022      
LUNI 14.03.2022 C.S.M. BUCUREȘTI 12.00 Antrenamente handbal feminin
MARȚI 15.03.2022      
MIERCURI 16.03.2022 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 Antrenamente handbal feminin
JOI 17.03.2022 C.S.M. BUCUREȘTI F.R. KEMPO 17.00 20.00 Antrenamente handbal feminin Amenajare sală
VINERI 18.03.2022 F.R. KEMPO 19.30 Gală MMA
SÂMBĂTĂ 19.03.2022 F.R. TAEKWONDO 09.00  
DUMINICĂ 20.03.2022 F.R. TAEKWONDO 09.00  
LUNI 21.03.2022 C.S.M. BUCUREȘTI 12.00 Antrenamente handbal feminin
MARȚI 22.03.2022      
MIERCURI 23.03.2022      
JOI 24.03.2022 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 Antrenamente handbal feminin
VINERI 25.03.2022 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 Antrenamente handbal feminin
SÂMBĂTĂ 26.03.2022 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 Antrenamente handbal feminin
DUMINICĂ 27.03.2022 C.S.M. BUCUREȘTI 15.30 Handbal feminin CHAMPIONS LEAGUE: C.S.M. BUCUREȘTI – CSKA MOSCOVA
LUNI 28.03.2022      
MARȚI 29.03.2022 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 Antrenamente handbal feminin
MIERCURI 30.03.2022 C.S.M. BUCUREȘTI 12.00 Antrenamente handbal feminin
JOI 31.03.2022 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 Antrenamente handbal feminin

 

FEBRUARIE 2022

Data

Chiriaș

Program pe ore

Activitati

MARȚI
01.02.2022
C.S.M. BUCUREȘTI 13.00 Antrenamente handbal feminin
MIERCURI
02.02.2022
     
JOI
03.02.2022
C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 Antrenamente handbal feminin
VINERI
04.02.2022
C.S.M. BUCUREȘTI

17.00

19.00

Antrenamente handbal feminin
SÂMBĂTĂ
05.02.2022
C.S.M. BUCUREȘTI

17.00

19.00

Antrenamente handbal feminin
DUMINICĂ
06.02.2022
C.S.M. BUCUREȘTI

10.00

17.00

Antrenamente handbal feminin

Handbal feminin CHAMPIONS LEAGUE: C.S.M.B. – RK PODRAVKA

LUNI
07.02.2022
AMBASADA STATULUI QATAR 12.00 Ziua Sportului
MARȚI
08.02.2022
C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 Antrenamente handbal feminin
MIERCURI
09.02.2022
C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 Antrenamente handbal feminin
JOI
10.02.2022

A.C.S. ACADEMIA

STELELE VIITORULUI

  Turneu de fotbal pt. copii
VINERI
11.02.2022

A.C.S. ACADEMIA

STELELE VIITORULUI

  Turneu de fotbal pt. copii
SÂMBĂTĂ
12.02.2022

A.C.S. ACADEMIA

STELELE VIITORULUI

  Turneu de fotbal pt. copii
DUMINICĂ
13.02.2022

A.C.S. ACADEMIA

STELELE VIITORULUI

  Turneu de fotbal pt. copii
LUNI
14.02.2022
C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 Antrenamente handbal feminin
MARȚI
15.02.2022
C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 Antrenamente handbal feminin
MIERCURI
16.02.2022

C.S.M. BUCUREȘTI

C.S. DINAMO BUCUREȘTI

18.00

11.00

19.45

Handbal feminin C.N.: C.S.M.B. – C.S. GLORIA 2018 BISTRIȚA-NĂSĂUD

Antrenamente handbal masculin

JOI
17.02.2022
C.S. DINAMO BUCUREȘTI 19.45 Handbal masculin CHAMPIONS LEAGUE: C.S. DINAMO – F.C. BARCELONA
VINERI
18.02.2022
C.S.M. BUCUREȘTI

17.00

19.00

Antrenamente handbal feminin
SÂMBĂTĂ
19.02.2022
C.S.M. BUCUREȘTI

17.00

19.00

Antrenamente handbal feminin
DUMINICĂ
20.02.2022
C.S.M. BUCUREȘTI 14.00 Handbal feminin CHAMPIONS LEAGUE: C.S.M.B. – TEAM ESBJERG
LUNI
21.02.2022
C.S.M. BUCUREȘTI 17.00  
MARȚI
22.02.2022
C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 Antrenamente handbal feminin
MIERCURI
23.02.2022
C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 Antrenamente handbal feminin
JOI
24.02.2022
     
VINERI
25.02.2022
F.R.KEMPO   Amenajare sală
SÂMBĂTĂ
26.02.2022
F.R.KEMPO   Cupa Shin-Dojo K1 & Semi-Kempo
DUMINICĂ
27.02.2022
     
LUNI
28.02.2022
     

 

IANUARIE 2022

Data

Chiriaș

Program pe ore

Activitati

SÂMBĂTĂ
01.01.2022
     
DUMINICĂ
02.01.2022
C.S.M. BUCUREȘTI 18.00 – 19.30 Antrenamente handbal feminin
LUNI
03.01.2022
C.S.M. BUCUREȘTI

17.00 – 19.00

Antrenamente handbal feminin
MARȚI
04.01.2022
C.S.M. BUCUREȘTI

17.00 – 19.00

Antrenamente handbal feminin
MIERCURI
05.01.2022
C.S.M. BUCUREȘTI

17.00 – 20.00

Handbal feminin C.N.: C.S.M.B. – C.S.M. SLATINA
JOI
06.01.2022
C.S.M. BUCUREȘTI 10.00 – 11.30 Antrenamente handbal feminin
VINERI
07.01.2022
     
SÂMBĂTĂ
08.01.2022
     
DUMINICĂ
09.01.2022
     
LUNI
10.01.2022

C.S.M. BUCUREȘTI

17.00 – 19.00

Antrenamente handbal feminin

MARȚI
11.01.2022

C.S.M. BUCUREȘTI

17.00 – 19.00

Antrenamente handbal feminin

MIERCURI
12.01.2022
     
JOI
13.01.2022
     
VINERI
14.01.2022

C.S.M. BUCUREȘTI

ASOCIAȚIA HHH

11.00 – 12.30

Antrenamente handbal feminin

Amenajare sală

SÂMBĂTĂ
15.01.2022

ASOCIAȚIA HHH

 

Concurs de tir cu arcul

DUMINICĂ
16.01.2022
     
LUNI
17.01.2022
     
MARȚI
18.01.2022

C.S.M. BUCUREȘTI

17.00 – 19.00

Antrenamente handbal feminin

MIERCURI
19.01.2022

C.S.M. BUCUREȘTI

17.00 – 19.00

Antrenamente handbal feminin

JOI
20.01.2022

C.S.M. BUCUREȘTI

17.00 – 19.00

Antrenamente handbal feminin

VINERI
21.01.2022

C.S.M. BUCUREȘTI

17.00 – 19.00

Antrenamente handbal feminin

SÂMBĂTĂ
22.01.2022

C.S.M. BUCUREȘTI

17.00 – 20.00

Handbal feminin CHAMPIONS LEAGUE: C.S.M.B. – B.V.B. DORTMUND
DUMINICĂ
23.01.2022
C.S. ARKO SPORT UNIVERSITY   Competiție de arte marțiale
LUNI
24.01.2022

C.S.M. BUCUREȘTI

17.00 – 19.00

Antrenamente handbal feminin
MARȚI
25.01.2022

C.S.M. BUCUREȘTI

17.00 – 19.00

Antrenamente handbal feminin
MIERCURI
26.01.2022

C.S.M. BUCUREȘTI

17.00 – 20.00

Handbal feminin C.N.: C.S.M.B. – H.C. ZALĂU
JOI
27.01.2022

C.S.M. BUCUREȘTI

17.00 – 18.30

Antrenamente handbal feminin
VINERI
28.01.2022

F.R. SCRIMĂ

 

Amenajare sală

SÂMBĂTĂ
29.01.2022

F.R. SCRIMĂ

  Circuit European
DUMINICĂ
30.01.2022

F.R. SCRIMĂ

  Circuit European
LUNI
31.01.2022
     

 

DECEMBRIE 2021

Data

Chirias

Program pe ore

Activitati
MIERCURI 01.12.2021

A.C.S. ACADEMIA STELELE VIITORULUI

S.C. MOONBAZAR UNIVERSAL EVENT S.R.L.

09.00 – 16.00     

     

10.00 – 18.00

Competiție de fotbal pt. copii

 

Amenajare târg platou FF – FD

JOI  02.12.2021

A.C.S. ACADEMIA STELELE VIITORULUI

S.C. MOONBAZAR UNIVERSAL EVENT S.R.L.

09.00 – 16.00          

 

10.00 – 18.00

Competiție de fotbal pt. copii

 

Amenajare târg platou FF – FD

VINERI  03.12.2021

F.R. WUSHU KUNGFU 

S.C. MOONBAZAR UNIVERSAL EVENT S.R.L.

12.00 – 16.00

14.00 – 20.00  

Amenajare sală   

Târg de Crăciun

SÂMBĂTĂ 04.12.2021

F.R. WUSHU KUNGFU 

S.C. MOONBAZAR UNIVERSAL EVENT S.R.L.

09.00 – 17.00

10.00 – 20.00  

Cupa României – kungfu

Târg de Crăciun

DUMINICĂ  05.12.2021 S.C. MOONBAZAR UNIVERSAL EVENT S.R.L. 10.00 – 20.00   Târg de Crăciun
LUNI  06.12.2021

A.C.S. ACADEMIA STELELE VIITORULUI

S.C. MOONBAZAR UNIVERSAL EVENT S.R.L.

12.00 – 17.00

 

14.00 – 20.00  

Turneu de fotbal pt. copii

 

Târg de Crăciun

MARȚI 07.12.2021

C.S..M. BUCUREȘTI

A.C.S. ACADEMIA STELELE VIITORULUI

S.C. MOONBAZAR UNIVERSAL EVENT S.R.L

10.00 – 11.30

12.00 – 17.00

 

14.00 – 20.00  

Antrenamente handbal feminin

Turneu de fotbal pt. copii

 

Târg de Crăciun

MIERCURI  08.12.2021

C.S..M. BUCUREȘTI

S.C. MOONBAZAR UNIVERSAL EVENT S.R.L.

11.00 – 12.30

14.00 – 20.00        

Antrenamente handbal feminin

Târg de Crăciun

JOI  09.12.2021

C.S..M. BUCUREȘTI

S.C. MOONBAZAR UNIVERSAL EVENT S.R.L.

17.00 – 18.30

14.00 – 20.00       

Antrenamente handbal feminin

Târg de Crăciun

VINERI  10.12.2021

C.S.M. BUCUREȘTI

S.C. MOONBAZAR UNIVERSAL EVENT S.R.L.

11.00 – 12.30               

14.00 – 20.00

Antrenamente handbal feminin

Târg de Crăciun

SÂMBĂTĂ  11.12.2021 S.C. MOONBAZAR UNIVERSAL EVENT S.R.L.

10.00 – 20.00  

Târg de Crăciun
DUMINICĂ 12.12.2021 S.C. MOONBAZAR UNIVERSAL EVENT S.R.L.

10.00 – 20.00  

Târg de Crăciun
LUNI  13.12.2021 S.C. MOONBAZAR UNIVERSAL EVENT S.R.L. 14.00 – 20.00 Târg de Crăciun
MARȚI  14.12.2021

C.S.M. BUCUREȘTI

S.C. MOONBAZAR UNIVERSAL EVENT S.R.L.

11.00 – 12.30  

14.00 – 20.00

Antrenamente handbal feminin

Târg de Crăciun

MIERCURI  15.12.2021

S.C. RED BULL

S.C. MOONBAZAR UNIVERSAL EVENT S.R.L.

09.00 – 19.00

14.00 – 20.00    

Filmare

Târg de Crăciun

JOI  16.12.2021

C.S.M. BUCUREȘTI

S.C. MOONBAZAR UNIVERSAL EVENT S.R.L.

10.00 – 11.30

14.00 – 20.00

Antrenamente handbal feminin

Târg de Crăciun

VINERI  17.12.2021

C.S.M. BUCUREȘTI

F.R. TAEKWONDO WT

S.C. MOONBAZAR UNIVERSAL EVENT S.R.L.

10.00 – 11.30

 

14.00 – 20.00

Antrenamente handbal feminin

Amenajare sală

Târg de Crăciun

SÂMBĂTĂ 18.12.2021

F.R. TAEKWONDO WT

S.C. MOONBAZAR UNIVERSAL EVENT S.R.L.

10.00 – 20.00  

Competiție

Târg de Crăciun

DUMINICĂ 19.12.2021

F.R. TAEKWONDO WT

S.C. MOONBAZAR UNIVERSAL EVENT S.R.L.

10.00 – 20.00  

Competiție

Târg de Crăciun

LUNI  20.12.2021

A.C.S. ACADEMIA STELELE VIITORULUI

S.C. MOONBAZAR UNIVERSAL EVENT S.R.L.

10.00 – 15.00

 

14.00 – 20.00    

Competiție de fotbal pt. copii

 

Târg de Crăciun

MARȚI  21.12.2021

A.C.S. ACADEMIA STELELE VIITORULUI

S.C. MOONBAZAR UNIVERSAL EVENT S.R.L.

10.00 – 15.00

 

14.00 – 20.00  

Competiție de fotbal pt. copii

 

Târg de Crăciun

MIERCURI 22.12.2021

A.C.S. ACADEMIA STELELE VIITORULUI

S.C. MOONBAZAR UNIVERSAL EVENT S.R.L.

10.00 – 15.00

 

14.00 – 20.00        

Competiție de fotbal pt. copii

 

Târg de Crăciun

JOI 23.12.2021

A.C.S. ACADEMIA STELELE VIITORULUI

S.C. MOONBAZAR UNIVERSAL EVENT S.R.L.

10.00 – 15.00

 

14.00 – 20.00  

Competiție de fotbal pt. copii

 

Târg de Crăciun

VINERI 24.12.2021

S.C. MOONBAZAR UNIVERSAL EVENT S.R.L.

14.00 – 20.00   Târg de Crăciun
SÂMBĂTĂ 25.12.2021      
DUMINICĂ 26.12.2021      
LUNI 27.12.2021

C.S.M. BUCUREȘTI

17.00 – 18.30

Antrenamente handbal feminin

MARȚI 28.12.2021

C.S.M. BUCUREȘTI

17.00 – 18.30

Antrenamente handbal feminin

MIERCURI 29.12.2021

C.S.M. BUCUREȘTI

17.00 – 18.30

Antrenamente handbal feminin

JOI 30.12.2021

C.S.M. BUCUREȘTI

17.00 – 20.00

Handbal feminin

VINERI 31.12.2021      

 

NOIEMBRIE 2021

Data

Chirias

Program pe ore

Activitati
LUNI 01.11.2021      
MARȚI 02.11.2021      
MIERCURI 03.11.2021 F.R.A.M. 08.00 – 22.00 Amenajare sală C.M.
JOI 04.11.2021 F.R.A.M. 12.00 – 19.00 C.M. ASHIHARA KARATE
VINERI 05.11.2021 F.R.A.M. 10.00 – 20.00 C.M. ASHIHARA KARATE
SÂMBĂTĂ 06.11.2021 F.R.A.M. 10.00 – 20.00 C.M. ASHIHARA KARATE
DUMINICĂ 07.11.2021 F.R.A.M.   Deamenajare sală
LUNI 08.11.2021 S.C. ABIS STUDIO S.R.L. 11.00 – 17.00 Filmare spot publicitar Cristina Neagu
MARȚI 09.11.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 – 18.30 Antrenamente handbal feminin
MIERCURI 10.11.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 – 18.30 Antrenamente handbal feminin
JOI 11.11.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 – 18.30 Antrenamente handbal feminin
VINERI 12.11.2021

C.S.M. BUCUREȘTI

F.R. WUSHU KUNGFU

10.30 – 12.00

Antrenamente handbal feminin

Amenajare sală

SÂMBĂTĂ 13.11.2021 F.R. WUSHU KUNGFU   C.N. de wushu
DUMINICĂ 14.11.2021      
LUNI 15.11.2021      
MARȚI 16.11.2021

F.R. MODELISM

C.S.M. BUCUREȘTI

 

17.00 – 18.30

C.N.

Antrenamente handbal feminin

MIERCURI 17.11.2021

F.R. MODELISM

C.S.M. BUCUREȘTI

 

17.00 – 18.30

C.N.

Antrenamente handbal feminin

JOI 18.11.2021

F.R. MODELISM

C.S.M. BUCUREȘTI

17.00 – 18.30

C.N.

Antrenamente handbal feminin

VINERI 19.11.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 – 18.30 Antrenamente handbal feminin
SÂMBĂTĂ 20.11.2021 C.S.M. BUCUREȘTI

16.00 – 17.00

17.00 – 19.00

Încălzirea

Handbal feminin CHAMPIONS LEAGUE:

C.S.M.B. – FTC RAIL CARGO (Ungaria)

DUMINICĂ 21.11.2021      
LUNI 22.11.2021 F.R. HANDBAL 17.00 – 19.00 Antrenamente handbal lotul național senioare
MARȚI 23.11.2021 F.R. HANDBAL

10.00 – 11.30

17.00 – 18.30

Antrenamente handbal lotul național senioare
MIERCURI 24.11.2021 F.R. HANDBAL 17.00 – 19.00 Antrenamente handbal lotul național senioare
JOI 25.11.2021      
VINERI 26.11.2021 F.R. TAEKWONDO WT   Amenajare sală
SÂMBĂTĂ 27.11.2021 F.R. TAEKWONDO WT   Competiție
DUMINICĂ 28.11.2021 F.R. TAEKWONDO WT   Competiție
LUNI 29.11.2021 F.R. HANDBAL 10.00 – 11.30 Antrenamente handbal lotul național senioare
MARȚI 30.11.2021 F.R. HANDBAL 12.00 – 14.00 Antrenamente handbal lotul național senioare
OCTOMBRIE 2021

Data

Chirias

Program pe ore

Activitati
VINERI  01.10.2021      
SÂMBĂTĂ 02.10.2021      
DUMINICĂ  03.10.2021      
LUNI  04.10.2021 F.R. HANDBAL 11.00 – 12.30 18.00 – 19.30 Antrenamente handbal lotul național seniori
MARȚI 05.10.2021 F.R. HANDBAL 10.00 – 11.30 Antrenamente handbal lotul național seniori
MIERCURI  06.10.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 16.00 – 17.30 Antrenamente handbal feminin
JOI  07.10.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 – 18.30 Antrenamente handbal feminin
VINERI  08.10.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 11.00 – 12.30 Antrenamente handbal feminin
SÂMBĂTĂ  09.10.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 11.00 – 12.30 Antrenamente handbal feminin
DUMINICĂ 10.10.2021      
LUNI  11.10.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 – 18.30 Antrenamente handbal feminin
MARȚI  12.10.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 – 18.30 Antrenamente handbal feminin
MIERCURI  13.10.2021 C.S.M. BUCUREȘTI   Handbal feminin C.N.: C.S.M.B. – DEVA
JOI  14.10.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 – 18.30 Antrenamente handbal feminin
VINERI  15.10.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 10.00 – 11.30 Antrenamente handbal feminin
SÂMBĂTĂ 16.10.2021      
DUMINICĂ 17.10.2021      
LUNI  18.10.2021      
MARȚI  19.10.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 – 18.30 Antrenamente handbal feminin
MIERCURI 20.10.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 12.00 – 13.30 Antrenamente handbal feminin
JOI 21.10.2021      
VINERI 22.10.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 – 18.30 Antrenamente handbal feminin
SÂMBĂTĂ 23.10.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 14.00 – 15.30 Antrenamente handbal feminin
DUMINICĂ 24.10.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 14.00 – 15.00 15.00 – 17.00 Încălzirea Handbal feminin CHAMPIONS LEAGUE: C.S.M.B. – ZRK BUDUCNOST PODGORICA (Muntenegru)
LUNI 25.10.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 – 18.30 Antrenamente handbal feminin
MARȚI 26.10.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 – 18.30 Antrenamente handbal feminin
MIERCURI 27.10.2021 C.S.M. BUCUREȘTI C.S. DINAMO 11.00 – 13.00 19.45 – 21.45 Handbal feminin C.N.: C.S.M.B. – S.C.M. CRAIOVA Antrenamente handbal masculin
JOI 28.10.2021 C.S. DINAMO 18.45 – 19.45 19.45 – 21.45 Încălzirea Handbal masculin CHAMPIONS LEAGUE: DINAMO – TELEKOM VESZPREM (Ungaria)
VINERI 29.10.2021 F.R. TAEKWONDO   Amenajare sală
SÂMBĂTĂ 30.10.2021 F.R. TAEKWONDO   Competiție
DUMINICĂ 31.10.2021 F.R. TAEKWONDO   Competiție
SEPTEMBRIE 2021

Data

Chirias

Program pe ore

Activitati
MIERCURI 01.09.2021      
JOI  02.09.2021      
VINERI  03.09.2021 F.R. LUPTE 10.00 – 12.00 Amenajare sală
SÂMBĂTĂ 04.09.2021 F.R. LUPTE 10.00 – 13.00 17.00 – 20.00 Turneu Internațional – seniori
DUMINICĂ  05.09.2021 F.R. LUPTE 10.00 – 13.00 Turneu Internațional – seniori
LUNI  06.09.2021 F.R. HANDBAL 09.00 – 12.00 17.00 – 20.00 Antrenamente handbal lot masculin senior
MARȚI 07.09.2021 F.R. HANDBAL 09.00 – 12.00 17.00 – 20.00 Antrenamente handbal lot masculin senior
MIERCURI  08.09.2021 F.R. HANDBAL 09.00 – 12.00 Antrenamente handbal lot masculin seniori
JOI  09.09.2021 C.S. GLADIATORS BAIA MARE 17.00 – 20.00 Amenajare sală
VINERI  10.09.2021 C.S. GLADIATORS BAIA MARE S.C. MOONBAZAR UNIVERSAL EVENT 11.00 – 19.00 07.00 – 10.00 10.00 – 20.00 Cupa COLOSSEUM K1 & Semi-Kempo Amenajare târg (Platou exterior FF) Târg Național al Producătorilor
SÂMBĂTĂ  11.09.2021 F. R. MODELISM S.C. MOONBAZAR UNIVERSAL EVENT 11.00 – 12.00 10.00 – 20.00 Pregătire lotul național de aeromodeliști clasa F3P Târg Național al Producătorilor Platou exterior FF
DUMINICĂ 12.09.2021 F. R. MODELISM S.C. MOONBAZAR UNIVERSAL EVENT 11.00 – 12.00 10.00 – 20.00 Pregătire lotul național de aeromodelițti clasa F3P Târg Național al Producătorilor Platou exterior FF
LUNI  13.09.2021 F.R. GIMNASTICĂ 16.00 – 20.00 Amenajare sală
MARȚI  14.09.2021 F.R. GIMNASTICĂ 15.00 – 20.00 Amenajare sală
MIERCURI  15.09.2021 F.R. GIMNASTICĂ 15.00 – 20.00 Montare aparatură
JOI  16.09.2021 F.R. GIMNASTICĂ 08.00 – 12.00 17.00 – 20.00 Antrenamente
VINERI  17.09.2021 F.R. GIMNASTICĂ 08.30 – 12.30 16.50 – 19.50 Antrenamente Concurs
SÂMBĂTĂ 18.09.2021 F.R. GIMNASTICĂ 08.30 – 11.30 15.40 – 19.40 Antrenamente Concurs
DUMINICĂ 19.09.2021 F.R. GIMNASTICĂ 08.30 – 10.00 10.00 – 13.00 14.30 – 15.30 16.00 – 18.30 Antrenamente Concurs Antrenamente Concurs
LUNI  20.09.2021      
MARȚI  21.09.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 – 19.00 Antrenamente handbal feminin
MIERCURI 22.09.2021 C.S.M. BUCUREȘTI S.C. FAMILY FILM ENTERTAINMENT 15.00 – 16.00 16.00 – 18.00 19.00 – 23.00 Încălzirea Handbal feminin C.N.:C.S.M.B. – C.S. RAPID BUCUREȘTI Amenajare foaier dreapta
JOI 23.09.2021 F.R. GIMNASTICĂ RITMICĂ S.C. FAMILY FILM ENTERTAINMENT 15.00 – 20.00 07.00 – 13.00 14.00 – 16.00 Amenajare sală Filmare spot publicitar Deamenajare foaier dreapta
VINERI 24.09.2021 F.R. GIMNASTICĂ RITMICĂ 11.00 – 19.00 Antrenamente
SÂMBĂTĂ 25.09.2021 F.R. GIMNASTICĂ RITMICĂ 10.00 – 19.00 C.N. – senioare și junioare
DUMINICĂ 26.09.2021 F.R. GIMNASTICĂ RITMICĂ 10.00 – 19.00 C.N. – senioare și junioare
LUNI 27.09.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 – 19.00 Antrenamente handbal feminin
MARȚI 28.09.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 – 19.00 Antrenamente handbal feminin
MIERCURI 29.09.2021 C.S.M. BUCUREȘTI C.S. DINAMO 13.00 – 15.00 11.00 – 13.00 19.45 – 21.45 Antrenamente handbal feminin Antrenamente handbal masculin
JOI 30.09.2021 C.S. DINAMO 18.45 – 19.45 19.45 – 21.45 Încălzirea Handbal masculin CHAMPIONS LEAGUE: DINAMO – FC PORTO (Portugalia)
AUGUST 2021

Data

Chirias

Program pe ore

Activitati
DUMINICĂ 01.08.2021 F.R. JUDO 09.00 – 18.00 Concurs CUPA EUROPEANĂ U21
LUNI 02.08.2021 F.R. HANDBAL 17.00 – 19.00 Antrenamente lotul național feminin senioare
MARȚI 03.08.2021 F.R. HANDBAL 17.00 – 19.00 Antrenamente lotul național feminin senioare
MIERCURI 04.08.2021 C.S.M. BUCUREȘTI F.R. HANDBAL 12.00 – 13.30 17.00 – 19.00 Antrenamente handbal feminin Antrenamente lotul național feminin senioare
JOI  05.08.2021 F.R. HANDBAL C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 – 19.00 17.00 – 18.30 Antrenamente lotul național feminin senioare Antrenamente handbal feminin
VINERI  06.08.2021 F.R. HANDBAL C.S.M. BUCUREȘTI 10.00 – 11.30 13.30 – 15.30 Antrenamente lotul național feminin senioare Antrenamente handbal feminin
SÂMBĂTĂ 07.08.2021      
DUMINICĂ  08.08.2021      
LUNI  09.08.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 – 18.30 Antrenamente handbal feminin
MARȚI 10.08.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 11.00 – 13.00 Antrenamente handbal feminin
MIERCURI  11.08.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 11.00 – 12.30 Antrenamente handbal feminin
JOI  12.08.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 12.00 – 15.00 Antrenamente handbal feminin
VINERI  13.08.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 12.00 – 15.00 Antrenamente handbal feminin
SÂMBĂTĂ  14.08.2021      
DUMINICĂ 15.08.2021      
LUNI  16.08.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 – 18.30 Antrenamente handbal feminin
MARȚI  17.08.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 – 18.30 Antrenamente handbal feminin
MIERCURI  18.08.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 – 18.30 Antrenamente handbal feminin
JOI  19.08.2021      
VINERI  20.08.2021      
SÂMBĂTĂ 21.08.2021      
DUMINICĂ 22.08.2021      
LUNI  23.08.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 – 18.30 Antrenamente handbal feminin
MARȚI  24.08.2021      
MIERCURI 25.08.2021      
JOI 26.08.2021      
VINERI 27.08.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 12.00 – 13.30 Antrenamente handbal feminin
SÂMBĂTĂ 28.08.2021      
DUMINICĂ 29.08.2021 ASOCIAȚIA NAȚIE PRIN EDUCAȚIE 22.00 – 24.00 Amenajare sală
LUNI 30.08.2021 ASOCIAȚIA NAȚIE PRIN EDUCAȚIE 11.00 – 15.00 16.00 – 17.00 Concurs robotică Deamenajare sală
MARȚI 31.08.2021      
IULIE 2021

Data

Chirias

Program pe ore

Activitati
JOI 01.07.2021      
VINERI 02.07.2021      
SÂMBĂTĂ 03.07.2021      
DUMINICĂ 04.07.2021      
LUNI 05.07.2021      
MARȚI 06.07.2021 F.R. HANDBAL 17.00 – 19.00 Antrenamente lotul național feminin senioare
MIERCURI 07.07.2021 F.R. HANDBAL 17.00 – 19.00 Antrenamente lotul național feminin senioare
JOI 08.07.2021 F.R. HANDBAL 11.00 – 13.00
15.00 – 19.00
Antrenamente lotul național feminin senioare Filmare promo
VINERI 09.07.2021      
SÂMBĂTĂ 10.07.2021      
DUMINICĂ 11.07.2021      
LUNI 12.07.2021      
MARȚI 13.07.2021      
MIERCURI 14.07.2021      
JOI 15.07.2021 F.R. JUDO 14.00 – 17.00 Amenajare sală
VINERI 16.07.2021 F.R. JUDO 10.00 – 15.00 Amenajare sală
SÂMBĂTĂ 17.07.2021 F.R. JUDO 09.00 – 18.00 Concurs CUPA EUROPEANĂ U18
DUMINICĂ 18.07.2021 F.R. JUDO 09.00 – 18.00 Concurs CUPA EUROPEANĂ – cadeți U18
LUNI 19.07.2021      
MARȚI 20.07.2021      
MIERCURI 21.07.2021      
JOI 22.07.2021      
VINERI 23.07.2021      
SÂMBĂTĂ 24.07.2021 P.N.L. –  FILIALA MUNICIPIULUI BUCUREȘTI 07.00 – 08.00
10.00 – 16.00
17.00 – 18.00
Amenajare sal
Eveniment intern
Deamenajare sală
DUMINICĂ 25.07.2021      
LUNI 26.07.2021      
MARȚI 27.07.2021      
MIERCURI 28.07.2021      
JOI 29.07.2021 F.R. JUDO 14.00 – 17.00 Amenajare sală
VINERI 30.07.2021 F.R. JUDO 10.00 – 15.00 Amenajare sală
SÂMBĂTĂ 31.07.2021 F.R. JUDO 09.00 – 18.00 Concurs CUPA EUROPEANĂ – juniori U21

 

IUNIE 2021

Data

Chiriaș

Program pe ore

Activitati

MARȚI
01.06.2021
C.S.M. SLATINA 11.00 – 12.00 Antrenament handbal feminin
MIERCURI
02.06.2021
F.R. HANDBAL  

12.45 – 13.15

13.15 – 15.15

15.30 – 16.00

16.00 – 18.00

18.00 – 18.30

18.30 – 20.30

Handbal feminin C.N.

Încălzirea

C.S.M. SLATINA – C.S.M. GALAȚI

Încălzirea

C.S. GLORIA 2018 BISTRIȚA-NĂSĂUD – S.C.M. GLORIA BUZĂU

Încălzirea

C.S. MĂGURA CISNĂDIE – S.C.M. CRAIOVA

JOI
03.06.2021
F.R. HANDBAL

 

 

 

 

F.R. LUPTE

 

11.30 – 12.00

12.00 – 14.00

15.30 – 16.00

16.00 – 18.00

19.00 – 22.00

Handbal feminin C.N.

Încălzirea

S.C.M. GLORIA BUZĂU – H.C. DUNĂREA BRĂILA

Încălzirea

S.C.M. RÂMNICU VÂLCEA – C.S. RAPID BUCUREȘTI

Amenajare sală

VINERI
04.06.2021
F.R. LUPTE 10.00 – 13.00

17.00 – 20.00

Turneu internațional – juniori
SÂMBĂTĂ
05.06.2021
F.R. LUPTE 10.00 – 13.00

17.00 – 20.00

Turneu internațional – juniori
DUMINICĂ
06.06.2021
F.R. LUPTE 10.00 – 13.00 Turneu internațional – juniori
LUNI
07.06.2021
MARȚI
08.06.2021
MIERCURI
09.06.2021
JOI
10.06.2021
VINERI
11.06.2021
SÂMBĂTĂ
12.06.2021
DUMINICĂ
13.06.2021
LUNI
14.06.2021
MARȚI
15.06.2021
MIERCURI
16.06.2021
JOI
17.06.2021
VINERI
18.06.2021
F.R. TAEKWONDO Amenajare sală
SÂMBĂTĂ
19.06.2021
F.R. TAEKWONDO Competiție C.N.
UMINICĂ
20.06.2021
F.R. TAEKWONDO Competiție C.N.
LUNI
21.06.2021
MARȚI
22.06.2021
MIERCURI
23.06.2021
JOI
24.06.2021
VINERI
25.06.2021
SÂMBĂTĂ
26.06.2021
DUMINICĂ
27.06.2021
LUNI
28.06.2021
MARȚI
29.06.2021
MIERCURI
30.06.2021
MAI 2021

Data

Chiriaș

Program pe ore

Activitati

SÂMBĂTĂ
01.05.2021
     
DUMINICĂ
02.05.2021
     
LUNI
03.05.2021
     
MARȚI
04.05.2021
C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 – 19.00 Antrenament handbal feminin
MIERCURI
05.05.2021
C.S.M. BUCUREȘTI 12.00 – 14.00 Antrenament handbal feminin
JOI
06.05.2021
     
VINERI
07.05.2021
H.C. MINAUR BAIA MARE 19.00 – 20.00  Antrenament handbal masculin
SÂMBĂTĂ
08.05.2021
     
DUMINICĂ
09.05.2021

H.C. MINAUR BAIA MARE

C.S.M. BUCUREȘTI

15.00 – 16.30

17.00 – 19.00

Antrenament handbal masculin

Antrenament handbal feminin

LUNI
10.05.2021

RED BULL ROMÂNIA

C.S. RAPID BUCUREȘTI

C.S.M. BUCUREȘTI

08.30 – 13.00

15.00 – 16.30

17.00 – 19.00

Filmare Cristina Neagu

Antrenament handbal feminin

Antrenament handbal feminin

MARȚI
11.05.2021

C.S. RAPID BUCUREȘTI

C.S.M. BUCUREȘTI

10.30 – 12.00

17.00 – 19.00

Antrenament handbal feminin

Antrenament handbal feminin

MIERCURI
12.05.2021
C.S.M. BUCUREȘTI 12.00 – 14.00 Antrenament handbal feminin
JOI
13.05.2021
F.R. LUPTE 12.00 – 15.00 Amenajare sală
VINERI
14.05.2021
F.R. LUPTE 10.00 – 13.00
17.00 – 20.00
Turneu internațional – cadeți
SÂMBĂTĂ
15.05.2021
F.R. LUPTE 10.00 – 13.00
17.00 – 20.00
Turneu internațional – cadeți
DUMINICĂ
16.05.2021
F.R. LUPTE 10.00 – 13.00 Turneu internațional – cadeți
LUNI
17.05.2021
F.R. GIMNASTICA RITMICĂ 15.00 – 20.00 Amenajare sală
MARȚI
18.05.2021
F.R. GIMNASTICA RITMICĂ 14.00 – 19.00 Cupa IRINA DELEANU
MIERCURI
19.05.2021

 

F.R. GIMNASTICA RITMICĂ 14.00 – 19.00 Cupa IRINA DELEANU
JOI
20.05.2021
F.R. GIMNASTICA RITMICĂ 15.00 – 20.00 Antrenamente
VINERI
21.05.2021
F.R. GIMNASTICA RITMICĂ

10.00 – 13.00

16.00 – 19.00

Cupa IRINA DELEANU
SÂMBĂTĂ
22.05.2021
F.R. GIMNASTICA RITMICĂ

10.00 – 13.00

16.00 – 19.00

Cupa IRINA DELEANU
DUMINICĂ
23.05.2021
F.R. GIMNASTICA RITMICĂ

10.00 – 13.00

16.00 – 19.00

Cupa IRINA DELEANU
LUNI
24.05.2021
     
MARȚI
25.05.2021
     
MIERCURI
26.05.2021
H.C. MINAUR BAIA MARE 15.00 – 17.00 Antrenamente handbal masculin
JOI
27.05.2021
C.S. RAPID BUCUREȘTI

 16.30 – 18.00

 

Antrenament handbal feminin
VINERI
28.05.2021
   

 

 

SÂMBĂTĂ
29.05.2021
F.R. HANDBAL

 

10.30 – 11.00

11.00 – 13.00

15.00 – 15.30

15.30 – 17.30

Handbal masculin – FINAL 4 CUPA ROMÂNIEI

Încălzirea

Semifinala 1: C.S. DINAMO BUCUREȘTI – S.C.M. BACĂU

Încălzirea

Semifinala 2: C.S.A. STEAUA BUCUREȘTI – H.C.D.S. CONSTANȚA

DUMINICĂ
30.05.2021
F.R. HANDBAL

 

10.30 – 11.00

11.00 – 13.00

15.00 – 15.30

15.30 – 17.30

 

18.15 – 18.45

18.45 – 20.45

Handbal masculin – FINAL 4 CUPA ROMÂNIEI

Încălzirea

Finala 3 – 4: S.C.M. BACĂU – C.S.A. STEAUA BUCUREȘTI

Încălzirea

Finala 1 – 2: C.S. DINAMO BUCUREȘTI – H.C.D.S. CONSTANȚA

Handbal feminin C.N.

Încălzirea

C.S. DACIA MIOVENI 2012 – C.S.M.B.

LUNI
31.05.2021
F.R. HANDBAL

 

11.30 – 12.00

12.00 – 14.00

15.30 – 16.00

16.00 – 18.00

18.10 – 18.40

18.40 – 20.40

Handbal feminin C.N.

Încălzirea

S.C.M. GLORIA BUZĂU – C.S. MINAUR BAIA MARE

Încălzirea

S.C.M. CRAIOVA – C.S.M. BUCUREȘTI

Încălziea

S.C.M. RÂMNICU VÂLCEA – H.C. ZALĂU

 

APRILIE 2021

Data

Program pe ore

Activitati
JOI
01.04.2021
17.00 – 19.00 C.S.M. BUCUREȘTI Antrenamente handbal feminin
VINERI
02.04.2021
16.30 – 19.30 C.S.M. BUCUREȘTIAntrenamente handbal feminin
SÂMBĂTĂ
03.04.2021
16.00 – 17.00
17.00 – 19.00
Încălzirea
Handbal feminin C.L.: C.S.M. BUCUREȘTI – CSKA MOSCOVA
LUNI
05.04.2021
12.00 – 13.30
13.30 – 15.00
18.30 – 19.30
C.S.M. BUCUREȘTI Antrenament handbal feminin
C.S. GLORIA 2018 BISTRIȚA-NĂSĂUD Antrenament handbal feminin
C.S.U. CLUJ NAPOCA Antrenament handbal feminin
MARȚI
06.04.2021
11.30 – 12.00
12.00 – 14.00

14.15 – 14.45
14.45 – 16.45

F. R. HANDBAL Handbal feminin C.N.
Încălzirea
C.S. GLORIA 2018 BISTRIȚA-NĂSĂUD – C.S. ACTIV PRAHOVA PLOIEȘTI
Încălzirea
C.S.U. CLUJ-NAPOCA – S.C.M. CRAIOVA
MARȚI
06.04.2021
17.00 – 17.30
17.30 – 19.30
Încălzirea
C.S.M. BUCUREȘTI – C.S. DACIA MIOVENI 2012
MIERCURI
07.04.2021

 

 

 

 

10.00 – 10.30
10.30 – 12.30
12.45 – 13.15
13.15 – 15.15
15.30 – 16.00
16.00 – 18.00

18.00 – 18.30
18.30 – 20.30

Handbal feminin C.N.
Încălzirea
C.S. MINAUR BAIA MARE – C.S.M. GALAȚI
Încălzirea
C.S.M. SLATINA – H.C. ZALĂU
Încălzirea
H.C. DUNĂREA BRĂILA – S.C.M. GLORIA BUZĂU
Încălzirea
C.S. RAPID BUCUREȘTI – S.C.M. RÂMNICU VÂLCEA
JOI
08.04.2021
10.00 – 11.30
17.00 – 18.30
C.S.M. BUCUREȘTI Antrenamente handbal feminin
VINERI
16.04.2021
12.00 – 16.00 F.R. TAEKWONDO WT Amenajare sală
SÂMBĂTĂ
17.04.2021
09.00 – 18.00 F.R. TAEKWONDO WT Competiție C.N.
DUMINICĂ
18.04.2021
09.00 – 18.00 F.R. TAEKWONDO WT Competiție C.N.
MARȚI
20.04.2021
 

 

F.R. GIMNASTICĂ Amenajare sală
MIERCURI
21.04.2021
F.R. GIMNASTICĂ Antrenamente
JOI
22.04.2021
F.R. GIMNASTICĂ Concurs International Open de Gimastică Aerobică
VINERI
23.04.2021
 

 

F.R. GIMNASTICĂ Concurs International Open de Gimastică Aerobică
SÂMBĂTĂ
24.04.2021
F.R. GIMNASTICĂ Concurs International Open de Gimastică Aerobică
DUMINICĂ
25.04.2021
F.R. GIMNASTICĂ Concurs International Open de Gimastică Aerobică
LUNI
26.04.2021
F.R. GIMNASTICĂ Deamenajare sală
MARTIE 2021

Data

 

Program pe ore

Activitati

LUNI 01.03.2021 F.R. FOTBAL C.S.M. BUCUREȘTI 11.00 – 12.30 18.00 – 19.30 16.00 – 17.30 Antrenamente futsal lotul național seniori Antrenamente handbal feminin
MARȚI 02.03.2021 F.R. FOTBAL C.S.M. BUCUREȘTI 11.00 – 12.30 19.00 – 20.30 13.30 – 15.30 Antrenamente futsal lotul național seniori Antrenamente handbal feminin
MIERCURI 03.03.2021 F.R. FOTBAL 11.00 – 12.30 17.00 – 19.00 19.30 – 21.30 Antrenamente futsal ROMÂNIA Antrenamenta futsal BOSNIA HERȚEGOVINA
JOI 04.03.2021 F.R. FOTBAL C.S.M. BUCUREȘTI 19.00 – 22.30 12.00 – 14.00 Futsal – Preliminarii EURO 2022: ROMÂNIA – BOSNIA HERȚEGOVINA Antrenamente handbal feminin
VINERI 05.03.2021 F.R. HANDBAL C.S.M. BUCUREȘTI 10.30 – 12.00 17.30 – 19.30 12.00 – 13.30 Antrenamente lotul național seniori Antrenamente handbal feminin
SÂMBĂTĂ 06.03.2021 F.R. HANDBAL 10.30 – 12.30 17.30 – 19.30 Antrenamente lotul național seniori
DUMINICĂ 07.03.2021 F.R. HANDBAL 17.30 – 19.30 19.30 – Antrenamente lotul național seniori Amenajare sală
LUNI 08.03.2021 C.S.M.B. FR HANDBAL 12.00 – 13.30 17.30 – 19.30 Antrenamente handbal feminin Antrenamente lotul national de seniori
MARȚI 09.03.2021      
MIERCURI 10.03.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 – 18.30 Antrenamente handbal feminin
JOI 11.03.2021 F.R. HANDBAL C.S.M. BUCUREȘTI 10.30 – 12.00 17.00 – 18.30 Antrenamente lotul național seniori Antrenamente handbal feminin
VINERI 12.03.2021 F.R. HANDBAL C.S.M. BUCUREȘTI 10.30 – 12.30 17.00 – 18.30 Antrenamente lotul național seniori Antrenamente handbal feminin
SÂMBĂTĂ 13.03.2021 C.S.M. BUCUREȘTI F.R. HANDBAL 16.00 – 17.00 17.00 – 19.00 19.30 – 22.00 Încălzirea Handbal feminin C.L.: C.S.M.B. – S.C.M. RĂMNICU VÂLCEA Antrenamente lotul național seniori
DUMINICĂ 14.03.2021 F.R. HANDBAL 17.30 – 18.30 18.30 – 20.30 Încălzirea Handbal masculin: ROMÂNIA – KOSOVO
LUNI 15.03.2021 F.R. HANDBAL   Antrenamente lotul național senioare
MARȚI 16.03.2021 F.R. HANDBAL   Antrenamente lotul național senioare
MIERCURI 17.03.2021 F.R. HANDBAL   Antrenamente lotul național senioare
JOI 18.03.2021 C.S.M. BUCUREȘTI F.R. HANDBAL 11.00 – 12.30 Antrenamente handbal feminin Antrenamente lotul național tineret
VINERI 19.03.2021   C.S.M. BUCUREȘTI F.R. HANDBAL 10.00 – 11.30 Antrenamente handbal feminin Antrenamente lotul național tineret
SÂMBĂTĂ 20.03.2021 C.S.M. BUCUREȘTI F.R. HANDBAL 11.00 – 12 30 Antrenamente handbal feminin Antrenamente lotul național tineret
DUMINICĂ 21.03.2021        
LUNI 22.03.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 – 18.30 Antrenamente handbal feminin
MARȚI 23.03.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 12.00 – 14.00  Antrenamente handbal feminin
MIERCURI 24.03.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 12.00 – 13.30 Antrenamente handbal feminin
JOI 25.03.2021      
VINERI 26.03.2021      
SÂMBĂTĂ 27.03.2021        
DUMINICĂ 28.03.2021      
LUNI 29.03.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 – 18.30 Antrenamente handbal feminin
MARȚI 30.03.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 12.00 – 13.30 Antrenamente handbal feminin
MIERCURI 31.03.2021 C.S.M. BUCUREȘTI 17.00 – 18.30 Antrenamente handbal feminin
FEBRUARIE 2021
Data Program pe ore Activitati
LUNI   01.02.2021 12.00 – 14.00
15.00 – 16.30  
Antrenamente handbal feminin
Antrenamente handbal feminin

MARȚI   02.02.2021

 

 

12.45 – 13.15
13.15 – 15.15  

15.30 – 16.00
16.00 – 18.00

18.00 – 18.30
18.30 – 20.30

Handbal feminin C.N.

Încălzirea
C.S. ACTIV PRAHOVA PLOIEȘTI – S.C.M. RÂMNICU VÂLCEA

Încălzirea
C.S. GLORIA 2018 BISTRIȚA-NĂSĂUD – C.S. MĂGURA CISNĂDIE

Încălzirea
H.C. DUNĂREA BRĂILA – C.S.M. BUCUREȘTI

MIERCURI   03.02.2021

 

 

 

 

 

 

 

09.45 – 10.15
10.15 – 12.15

12.30 – 13.00
13.00 – 15.00

15.15 – 15.45
15.45 – 17.45

18.00 – 20.00

Handbal feminin C.N.

Încălzirea
H.C. ZALĂU –  C.S. DACIA MIOVENI 2012

Încălzirea
C.S.M. GALAȚI – S.C.M. GLORIA BUZĂU

Încălzirea
C.S.M. SLATINA – S.C.M. CRAIOVA

Antrenamente handbal feminin

JOI   04.02.2021 17.00 -19.00 Antrenamente handbal feminin

VINERI   05.02.2021

 

17.00 – 19.00
19.00 – 20.30  
Antrenamente handbal feminin C.S.M.B.
Antrenamente handba feminin ESBJERG

SÂMBĂTĂ   06.02.2021

 

16.00 – 17.00
17.00 – 19.00
Încălzirea
Handbal feminin C.L.: C.S.M.B. – TEAM ESBJERG
DUMINICĂ   07.02.2021    
LUNI   08.02.2021 17.00 – 19.00 Antrenamente handbal feminin
MARȚI   09.02.2021 17.00 – 19.00 Antrenamente handbal feminin
MIERCURI   10.02.2021 17.00 – 19.00 Antrenamente handbal feminin
JOI   11.02.2021 12.00 – 14.00 Antrenamente handbal feminin
VINERI   12.02.2021 13.00 – 14.30 Antrenamente handbal masculin C.S.M.B.
SÂMBĂTĂ   13.02.2021 11.30 – 13.00
13.30 – 15.00
Antrenamente handbal masculin AEK ATENA
Antrenamente handbal masculin C.S.M.B.
DUMINICĂ   14.02.2021 12.00 – 13.00
13.00 – 15.00
Încălzirea
Handbal masculin CUPA EHF: C.S.M.B. – AEK ATENA
LUNI   15.02.2021 17.00 – 19.00 Antrenamente handbal feminin
MARȚI   16.02.2021 17.00 – 19.00 Antrenamente handbal feminin
MIERCURI   17.02.2021 12.00 – 14.00 Antrenamente handbal feminin
JOI   18.02.2021    
VINERI   19.02.2021    
SÂMBĂTĂ   20.02.2021 17.00 – 19.00 Antrenamente handbal feminin
DUMINICĂ   21.02.2021    
LUNI   22.02.2021 12.00 – 14.00 Antrenamente handbal feminin

MARȚI   23.02.2021

 

 

10.00 – 10.30
10.30 – 12.30

12.45 – 13.15
13.15 – 15.15

15.30 – 16.00
16.00 – 18.00

18.00 – 18.30
18.30 – 20.30

Handbal feminin C.N.

Încălzirea
C.S.M. GALAȚI  –  S.C.M. RÂMNICU VÂLCEA

Încălzirea
C.S. GLORIA 2018 BISTRIȚA-NĂSĂUD  – S.C.M. CRAIOVA

Încălzirea
C.S. RAPID BUCUREȘTI  – S.C.M. GLORIA BUZĂU

Încălzirea
C.S.M. BUCUREȘTI – C.S. MĂGURA CISNĂDIE

MIERCURI   24.02.2021

 

 

09.45 – 10.15
10.15 – 12.15

12.30 – 13.00
13.00 – 15.00

15.15 – 15.45
15.45 – 17.45

Handbal feminin C.N.

Încălzirea
C.S.M. SLATINA  –  C.S. DACIA MIOVENI 2012

Încălzirea
H.C. ZALĂU  – C.S. ACTIV PRAHOVA PLOIEȘTI

Încălzirea
H.C. DUNĂREA BRĂILA– C.S.U. CLUJ-NAPOCA

JOI   25.02.2021

 

10.30 – 12.00
17.00 – 19.00
Antrenamente handbal lotul național senioare
Antrenamente handbal lotul național senioare
VINERI   26.02.2021 17.00 – 19.00 Antrenamente handbal lotul național senioare
SÂMBĂTĂ   27.02.2021 10.30 – 12.00 Antrenamente handbal lotul național senioare
DUMINICĂ   28.02.2021    

 

IANUARIE 2021
Data Program pe ore Activitati
VINERI
01.01.2021
SÂMBĂTĂ
02.01.2021
 17.00 – 19.00  Antrenamente handbal feminin
DUMINICĂ
03.01.2021
   
LUNI
04.01.2021
17.00 – 18.30
19.00 – 20.30
Antrenamente handbal feminin
Antrenamente lotul național seniori
MARȚI
05.01.2021

 

10.00 – 11.30
12.30 – 14.30
17.00 – 19.00
Antrenamente lotul național seniori
Antrenamente handbal feminin
Antrenamente lotul național seniori
MIERCURI
06.01.2021

 

10.00 – 11.30
17.00 – 18.30
19.00 – 21.00
Antrenamente lotul național seniori
Antrenamente handbal feminin
Antrenamente lotul național seniori
JOI
07.01.2021
12.30 – 14.30
17.00 – 19.00 
Antrenamente handbal feminin
Antrenamente lotul național seniori
VINERI
08.01.2021
10.00 – 11.30
17.00 – 19.00
 Antrenamente lotul național seniori
SÂMBĂTĂ
09.01.2021
 15.00 – 17.30  Antrenamente lotul național seniori
DUMINICĂ
10.01.2021
   
LUNI
11.01.2021
17.00 – 18.30
19.00 – 21.00
Antrenamente handbal feminin
Antrenamente lotul național seniori
MARȚI
12.01.2021
10.00 – 11.30
12.00 – 13.30
17.00 – 19.00
Antrenamente lotul național seniori
Antrenamente handbal feminin
Antrenamente lotul național seniori
MIERCURI
13.01.2021
 17.00 – 19.00  Antrenamente lotul național seniori
JOI
14.01.2021

 

10.00 – 11.30
17.00 – 19.00
19.00 – 21.00
Antrenamente lotul național seniori
Antrenamente handbal feminin
Antrenamente lotul național seniori
VINERI
15.01.2021
17.00 – 18.30
19.00 – 20.30
Antrenamente handbal feminin
SÂMBĂTĂ
16.01.2021 
16.00 – 17.00
17.00 – 19.00
Încălzirea
Handbal feminin C.L.: C.S.M.B. – VIPERS KRISTIANSAND
DUMINICĂ
17.01.2021
   
LUNI
18.01.2021 
   
MARȚI
19.01.2021
17.00 – 19.00  Antrenamente handbal feminin
MIERCURI
20.01.2021 
12.00 – 14.00  Antrenamente handbal feminin
JOI
21.01.2021
 
VINERI
22.01.2021
 
SÂMBĂTĂ
23.01.2021 
DUMINICĂ
24.01.2021
 
LUNI
25.01.2021 
 17.00 – 19.00 Antrenamente handbal feminin
MARȚI
26.01.2021
 11.00 – 13.00  Antrenamente handbal feminin
MIERCURI
27.01.2021
 
JOI
28.01.2021
17.00 – 19.00 Antrenamente handbal feminin
VINERI
29.01.2021
17.00 – 18.30
19.00 – 20.30
Antrenamente handbal feminin
SÂMBĂTĂ
30.01.2021
16.00 – 17.00
17.00 – 19.00
Încălzirea
Handbal feminin C.L.: C.S.M.B. – BIETIGHEIM
DUMINICĂ
31.01.2021
 

           

 

 

 

PROGRAM 2020

FEBRUARIE 2020

– 02 02 2020 orele 15.30 C.S.M. Bucuresti – Handbal feminin LIGA
CAMPIONILOR: C.S.M. BUCURESTI – METZ HANDBALL (Franta)
– 05 02 2020 orele 17.00 C.S.M. Bucuresti – Handbal  feminin C.N. :
C.S.M. BUCURESTI – H.C. BAIA MARE
– 07 02 2020 orele 20.00 ACS OSS Constanta – Gala OSS FIGHTERS
– 08 02 2020 orele 12.00 C.S. Arko Sport University – Competitia de arte
martiale ARKO BUCHAREST OPEN
– 09  02 2020 orele 10.00 F.R. Wushu Kungfu – C.N. de wushu
– 13,14,15 02 2020 NC Entertainment Agency S.R.L. – Show THE
13 – 20.00
ILLUSIONISTS
14 – 20.00
15 – 16.00 si 20.00
Spectacolele din 13 – 15 au fost ANULATE. Vor fi reprogramate la o data
care se va anunta ulterior.
– 21 02 2020 orele 18.30 C.S.M. Bucuresti – Handbal feminin LIGA
CAMPIONILOR: C.S.M. BUCURESTI – FTC RAIL CARGO (Ungaria)
– 22,23 02 2020 ora 09.00 F.R. Gimnastica Ritmica – Concurs
International CUPA IRINA DELEANU
– 28, 29 02 2020 orele 10.00 F.R. Tenis de Masa – C.N. individual seniori

IANUARIE 2020

  • 11 si 12.01.2020 NC ENTERTAINMENT AGENCY SRL – Spectacol pentru copii PATRULA CATELUSILOR
  • 15.01.2020 orele 17.00 CSMB – Handbal feminin C.N. CSM BUCURESTI – CS 2018 GLORIA BANAT- 19 01 2020 orele 15.30 CSMB -Handbal feminin C.N. CSM BUCURESTI – HC ZALAU
  • 23 – 26.01.2020 ora 08.00 – ACS STELELE VIITORULUI BUCURESTI – Turneu de fotbal pentru copii,
Program 2019

Program Evenimente Luna Decembrie 2019

– 31.12.2019 orele 22.00 S.C. CMBT EXQUISITE EVENTS S.R.L. – Concert DJ – REVELION 2020

– 21 si 22.12.2019 orele 19.00 SUBLIME MEDIA S.R.L. – Concert SMILEY

– 16.12.2019 orele 20.00 FEDERATIA ROMANA DE KEMPO – Gala MMA

– 12 – 15.12.2019 ora 09.00 ACS ACADEMIA STELELE VIITORULUI – Turneu de fotbal pt. copii

– 11.12.2019 orele 18.00 SPORT HUB INTERNATIONAL S.R.L. – Serbare de Craciun

– 07.12.2019 ora 09.00 DIRECTIA PENTRU TINERET SI SPORT A MUNICIPIULUI BUCURESTI – Fesivalul Judoului Romanesc

– 01.12.2019 orele 18.30 DACIA MARTIAL ARTS – Gala COLOSSEUM TOURNAMENT

Program Evenimente Luna Noiembrie 2019

– 29 – 30.11.2019 ora 09.00 FEDERATIA ROMANA DE TAEKWONDO WT -Concurs International

– 27.11.2019 orele 19.00 S.C. MEDIS SERVICES INTERATIONAL S.R.L. – Concert VOLTAJ

– 23.11.2019 orele 22.00 S.C. SNRS MUSIC S.R.L. – Concert D.J.

– 16 – 17.11.2019 ora 09.00 FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA RITMICA – C.N.

– 10.11.2019 orele 14.30 C.S.M. BUCURESTI – Handal feminin Liga Campionilor: C.S.M. BUCURESTI – TEAM ESJBERG

Program Evenimente Luna Octombrie 2019

– 30.10.2019 orele 19.00 – COMPANIA DE EVENIMENTE ZURLI S.R.L.- Show GASCA ZURLI

– 19.10.2019 orele 18.00 – C.S.M. BUCURESTI – Handbal feminin Liga Campionilor: C.S.M. BUCURESTI – MKS PERLA LUBLIN

– 16.10.2019 orele 19.00 – SUBLIME EVENTS S.R.L. – Concert VUNK

– 11.10.2019 orele 19.30 – C.S.M. BUCURESTI – Handbal feminin Liga Campionilor – C.S.M. BUCURESTI – ROSTOV DON

– 09.10.2019 orele 19.00 – RED BULL ROMANIA – Concert RED BULL SOUNDCLASH

– 05 si 06.10.2019 ora 09.00 – FEDERATIA ROMANA DE DANS SPORTIV și A.C.S. ALESSIA – Concurs de dans sportiv WDSF DANCE FEST

Program Evenimente Luna Aprilie 2019

– 23.04.2019 orele 19.00 FUNDAȚIA NOUA GENERAȚIE – Spectacol GAȘCA ZURLI

– 08 – 14.04.2019 ora 08.00 FEDERAȚIA ROMÂNĂ DE LUPTE – C.E. de lupte – seniori

– 05 și 06.04.2019 orele 10.00 FEDERAȚIA ROMÂNĂ DE LUPTE – C.E. de grappling

Program Evenimente Luna Martie 2019

– 30-31.03.2019 orele 10.00 FEDERATIA ROMANA SPORTUL PENTRU TOTI – Concurs de dans TRIUMF

– 29.03.2019 orele 19.00 FEDERATIA ROMANA DE KEMPO – Gala K1 COLOSSEUM

– 23-24.03.2019 orele 10.00 ASOCIATIA NATIE PRIN EDUCATIE – C.N. de robotica pt. elevii din licee

– 14-16.03.2019 A.C.S. PAS ÎN DOI – Concurs International de dans sportiv DANCE MASTERS

Program Evenimente Luna FEBRUARIE 2019

– 28.02.2019 FEDERATIA ROMANA DE KEMPO – Gala OSS FIGHTERS

– 26.02.2019 C.S.M. BUCURESTI – Volei feminin LIGA CAMPIONILOR: C.S.M. BUCURESTI – FENERBAHCE ISTAMBUL

– 23.02.2019 orele 15:00 C.S.M. BUCURESTI – Handbal feminin LIGA CAMPIONILOR: C.S.M. BUCURESTI – GYORI AUDI ETO

– 20.02.2019 C.S.M. BUCURESTI – Volei feminin LIGA CAMPIONILOR: C.S.M. BUCURESTI – CHEMIK POLICE

– 17.02.2019 T.V.R. – Finala Nationala SNESC 2019

– 06.02.2019 orele 17:30 C.S.M. BUCURESTI – Handbal feminin C.N.: C.S.M. BUCURESTI – A.S.C. CORONA BRASOV

– 02.02.2019 orele 17:00 C.S.M. BUCURESTI – Handbal feminin LIGA CAMPIONILOR: C.S.M. BUCURESTI – RK KRIM MERCATOR

Program Evenimente Luna IANUARIE 2019

– 24-27.01.2019 ora 08:00 A.S.C. ACADEMIA STELE VIITORULUI BUCURESTI – Turneu de fotbal pentru copii

 

Folosim cookie-uri și alte tehnologii de urmărire pentru a îmbunătăți experiența ta de navigare pe website-ul nostru, pentru afișa conținut și reclame personalizate, pentru a analiza traficul de pe website-ul nostru și pentru a înțelege de unde vin vizitatorii noștri. Navigând pe website-ul nostru, ești de acord cu utilizarea cookie-urilor, cât și a altor metode de urmărire folosite.

Privacy Settings saved!
Setari de Confidentialitate

Confidențialitatea ta este importantă pentru noi Cookie-urile sunt fișiere text foarte mici ce sunt salvate în browser-ul tău atunci când vizitezi un website. Folosim cookie-uri pentru mai multe scopuri, dar și pentru a îți oferi cea mai bună experiență de utilizare posibilă (de exemplu, să reținem datele tale de logare în cont).  Îți poți modifica preferințele și poți refuza ca anumite tipuri de cookie-uri să nu fie salvate în browser în timp ce navigezi pe website-ul nostru. Deasemenea poți șterge cookie-urile salvate deja în browser, dar reține că este posibil să nu poți folosi anumite părți ale website-ul nostru în acest caz.

Aceste cookie-uri sunt esențiale pentru a putea beneficia de serviciile disponibile pe website-ul nostru. Fără aceste cookie-uri nu poți folosi anumite funcționalități ale website-ului nostru.

Pentru a utiliza acest website, aceste cookie-uri sunt necesare
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

Refuza toate Serviciile
Accepta toate Serviciile