Program

De-a lungul timpului, Sala Polivalenta din Bucuresti a gazduit numeroase evenimente sportive, culturale, concerte, expozitii conferinte si multe altele.

In aceasta sectiune va prezentam o parte din evenimentele desfasurate in Sala Polivalenta din Bucuresti si bineinteles evenimentele care vor urma.

Pentru lista detaliata va rugam sa va alegeti de jos anul pentru care doriti sa afisati programul, sau sa dati click pe linkul Citeste mai mult din dreptul anului dorit.

Evenimente viitoare:

Programul pe luna Ianuarie 2020 –

  • 11 si 12 01 2020 NC ENTERTAINMENT AGENCY SRL – Spectacol pentru copii PATRULA CATELUSILOR  
  • – 11 orele 14.00 si 17.30   
  • – 12 orele 10.30-
  • 15 01 2020 orele 17.00 CSMB – Handbal feminin C.N. CSM BUCURESTI – CS 2018 GLORIA BANAT- 19 01 2020 orele 15.30 CSMB -Handbal feminin C.N. CSM BUCURESTI – HC ZALAU-

  • 23 – 26 01 2020 ora 08.00 – ACS STELELE VIITORULUI BUCURESTI – Turneu de fotbal pentru copiiMultumesc,
  • Program Evenimente Luna IANUARIE 2019

    – 24-27.01.2019 ora 08:00 A.S.C. ACADEMIA STELE VIITORULUI BUCURESTI – Turneu de fotbal pentru copii

    Program Evenimente Luna FEBRUARIE 2019

    – 02.02.2019 orele 17:00 C.S.M. BUCURESTI – Handbal feminin LIGA CAMPIONILOR: C.S.M. BUCURESTI – RK KRIM MERCATOR

    – 06.02.2019 orele 17:30 C.S.M. BUCURESTI – Handbal feminin C.N.: C.S.M. BUCURESTI – A.S.C. CORONA BRASOV

    – 17.02.2019 T.V.R. – Finala Nationala SNESC 2019

    – 20.02.2019 C.S.M. BUCURESTI – Volei feminin LIGA CAMPIONILOR: C.S.M. BUCURESTI – CHEMIK POLICE

    – 23.02.2019 orele 15:00 C.S.M. BUCURESTI – Handbal feminin LIGA CAMPIONILOR: C.S.M. BUCURESTI – GYORI AUDI ETO

    – 26.02.2019 C.S.M. BUCURESTI – Volei feminin LIGA CAMPIONILOR: C.S.M. BUCURESTI – FENERBAHCE ISTAMBUL

    – 28.02.2019 FEDERATIA ROMANA DE KEMPO – Gala OSS FIGHTERS

    Program Evenimente Luna Martie 2019

    – 14-16.03.2019 A.C.S. PAS ÎN DOI – Concurs International de dans sportiv DANCE MASTERS

    – 23-24.03.2019 orele 10.00 ASOCIATIA NATIE PRIN EDUCATIE – C.N. de robotica pt. elevii din licee

    – 29.03.2019 orele 19.00 FEDERATIA ROMANA DE KEMPO – Gala K1 COLOSSEUM

    – 30-31.03.2019 orele 10.00 FEDERATIA ROMANA SPORTUL PENTRU TOTI – Concurs de dans TRIUMF

    Program Evenimente Luna Aprilie 2019

    – 05 și 06.04.2019 orele 10.00 FEDERAȚIA ROMÂNĂ DE LUPTE – C.E. de grappling

    – 08 – 14.04.2019 ora 08.00 FEDERAȚIA ROMÂNĂ DE LUPTE – C.E. de lupte – seniori

    – 23.04.2019 orele 19.00 FUNDAȚIA NOUA GENERAȚIE – Spectacol GAȘCA ZURLI

    Program Evenimente Luna Octombrie 2019

    – 05 si 06.10.2019 ora 09.00 – FEDERATIA ROMANA DE DANS SPORTIV și A.C.S. ALESSIA – Concurs de dans sportiv WDSF DANCE FEST

    – 09.10.2019 orele 19.00 – RED BULL ROMANIA – Concert RED BULL SOUNDCLASH

    – 11.10.2019 orele 19.30 – C.S.M. BUCURESTI – Handbal feminin Liga Campionilor – C.S.M. BUCURESTI – ROSTOV DON

    – 16.10.2019 orele 19.00 – SUBLIME EVENTS S.R.L. – Concert VUNK

    – 19.10.2019 orele 18.00 – C.S.M. BUCURESTI – Handbal feminin Liga Campionilor: C.S.M. BUCURESTI – MKS PERLA LUBLIN

    – 30.10.2019 orele 19.00 – COMPANIA DE EVENIMENTE ZURLI S.R.L.- Show GASCA ZURLI

    Program Evenimente Luna Noiembrie 2019

    – 10.11.2019 orele 14.30 C.S.M. BUCURESTI – Handal feminin Liga Campionilor: C.S.M. BUCURESTI – TEAM ESJBERG

    – 16 – 17.11.2019 ora 09.00 FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA RITMICA – C.N.

    – 23.11.2019 orele 22.00 S.C. SNRS MUSIC S.R.L. – Concert D.J.

    – 27.11.2019 orele 19.00 S.C. MEDIS SERVICES INTERATIONAL S.R.L. – Concert VOLTAJ

    – 29 – 30.11.2019 ora 09.00 FEDERATIA ROMANA DE TAEKWONDO WT -Concurs International

    Program Evenimente Luna Decembrie 2019

    – 01.12.2019 orele 18.30 DACIA MARTIAL ARTS – Gala COLOSSEUM TOURNAMENT

    – 07.12.2019 ora 09.00 DIRECTIA PENTRU TINERET SI SPORT A MUNICIPIULUI BUCURESTI – Fesivalul Judoului Romanesc

    – 11.12.2019 orele 18.00 SPORT HUB INTERNATIONAL S.R.L. – Serbare de Craciun

    – 12 – 15.12.2019 ora 09.00 ACS ACADEMIA STELELE VIITORULUI – Turneu de fotbal pt. copii

    – 16.12.2019 orele 20.00 FEDERATIA ROMANA DE KEMPO – Gala MMA

    – 21 si 22.12.2019 orele 19.00 SUBLIME MEDIA S.R.L. – Concert SMILEY

    – 31.12.2019 orele 22.00 S.C. CMBT EXQUISITE EVENTS S.R.L. – Concert DJ – REVELION 2020

    Program Evenimente Luna Ianuarie 2018

    – 19 01 2018 orele 19.00 C.S.M. BUCURESTI – Handbal feminin C.N. : C.S.M. BUCURESTI – DANUBIUS GALATI

    – 21 01 2018 orele 19.00 C.S.M. BUCURESTI – Handbal feminin C.N. : C.S.M. BUCURESTI – HCM SLOBOZIA

    – 24 01 2018 orele 16.00 A.H.C. Dinamo Bucuresti – Handbal feminin C.N. : AHC DINAMO – ACS UAIC CNOT IASI

    – 26 01 2018 orele 20.00 C.S.M. BUCURESTI – Handbal feminin Liga Campionilor: C.S.M. BUCURESTI – GYORI AUDI ETO (Ungaria)

    – 27 si 28 01 2018 ora 09.00 FEDERATIA ROMANA DE SCRIMA – Turneu international de sabie

    Program Evenimente Luna Februarie 2018

    – 02 – 04 02 2018 C.S.S. nr. 1 – Turneu de minifotbal

    – 02 orele 13.30 C.S.S. nr. 1 – Turneu de minifotbal

    – 03 si 04 ora 09.30 C.S.S. nr. 1 – Turneu de minifotbal

    – 11 02 2018 C.S.M. BUCURESTI: Handbal feminin Liga Campionilor C.S.M. BUCURESTI – HC ROSTOV DON (Rusia)

    – 15 02 2018 orele 18.30 C.S.M. BUCURESTI: Handbal feminin C.N. – C.S.M. BUCURESTI – C.S. MAGURA CISNADIE

    – 17 02 2018 ora 09.00 FEDERATIA ROMANA DE TIR CU ARCUL – C.N. de sala (nu mai sunt si pe data de 18)

    – 25 02 2018 ora 21.00 T.V.R.: Finala Eurovision Romania

    Program Evenimente Luna Martie 2018

    – 04.03.2018 orele 15.45 – Handbal feminin Liga Campionilor: C.S.M. BUCURESTI – F.C. MIDTJYULLAND (Danemarca)

    – 09 – 11.03.2018 S.C. PGL Esports S.R.L.- Concurs international de jocuri pe calculator (09 si 10 ora 09.00 ; 11 orele 12.00)

    – 14.03.2018 orele 16.30 C.S.M. Bucuresti – Handbal feminin Cupa Romaniei: C.S.M. BUCURESTI – H.C. ZALAU

    – 16.03.2018 orele 18.00 C.S.M. Bucuresti – Handbal feminin C.N.: C.S.M. BUCURESTI – C.S.M. BISTRITA

    – 24 si 25.03.2018 orele 10.00 Asociatia Natie prin Educatie – C.N. de robotica pentru elevii din licee

    – 30 si 31.03.2018 – Concurs international de dans sportiv

    Program Evenimente Luna Aprilie 2018

    – 06.04.2018 orele 20.30 C.S.M. Bucuresti – Handbal feminin Liga Campionilor: C.S.M. Bucuresti – Metz (Franta)

    – 11.04.2018 orele 19.00 Fundatia Noua Generatie – Show Gasca Zurli

    – 14 si 15.04.2018 Federatia Romana de Arte Martiale – C.N. de kungfu (nu avem inca programul)

    – 21 si 22.04.2018 ora 09.00 Federatia Romana de Taekwondo WTF: C.N.

    – 26 – 29.04.2018 orele 10.00 General Expo S.R.L.: Expozitia Baby Expo

    Program Evenimente Luna Mai 2018

    – 05 si 06.05.2018 orele 16.00 si 19.00 C.S.M. Volei Alba Blaj – Turneul F4 Liga Campionilor la volei feminin

    – 12 si 13.05.2018 ora 09.00 Federatia Romana de Arte Martiale – C.N. de Jiu-Jitsu

    – 15.05.2018 ora 20.00 – Handbal feminin C.N.: C.S.M. Bucuresti – Dunarea Braila

    – 18 – 20.05.2018 Federatia Romana de Gimnastica Ritmica – Turneu International

    – 24.05.2018 ora 19.00 C.S. Dacia Martial Arts – Gala de arte martiale

    – 26 si 27.05.2018 ora 09.00 Clubul de Dans Sportiv Mihai Petre – WDSF World Open – Romanian Open 2018

    Program Evenimente Luna Iunie 2018

    – 01 – 03.06.2018 de la orele 10.00 Federatia Romana de Lupte – Turneu International de cadeti si junior

    – 16 si 17.06.2018 de la orele 10.00 – USB Present House S.R.L. – Conferinta

    Program Evenimente Luna Iulie 2018

    – 03.07.2018 orele 12.00 – S.C. Omnino S.R.L. – Ceremonia de absolvire Facultatea de Relatii Economice Internationale – A.S.E.

    – 05.07.2018 orele 20.00 – Catalin Morosanu Promotion S.R.L. – Gala K1

    – 20 – 22.07.2018 orele 10.00 – Organizatia Religioasa Martorii lui Iehova – Congres de district

    Program Evenimente Luna August 2018

    – 25.08.2018 de la orele 18.00 si 20.30 Federatia Romana de Handbal – Supercupa Romaniei – masculin C.S. Dinamo Bucuresti – H.C. Dobrogea Sud Constanta- feminin C.S.M. Bucuresti – S.C.M. Ramnicu-Valcea

    – 28.08.2018 C.S.A. Steaua – Cupa EHF: Steaua – Tatran Presov (Slovacia)/ Ora de incepere a meciului din 28 momentan nu s-a comunicat.

    Program Evenimente Luna Septembrie 2018

    – 13.09.2018 orele 18.15 C.S.A. Steaua – Handbal masculin SEHA GAZPROM LEAGUE: Steaua Bucuresti – H.C. Vojvodina Novi Sad (Serbia)

    – 14 orele 10.00 si 15- 16.09.2018 ora 09.00 Federația Română de Taekwondo WTF – Campionatul Balcanic de taekwondo

    – 17.09.2018 orele 18.00 Federația Română de Kempo – Gala K1

    – 27 – 30.09.2018 orele 10.00 General Expo S.R.L. – Expozitia BABY EXPO

    Program Evenimente Luna Octombrie 2018

    – 03.10.2018 orele 10.00 – S.C. Professional Brands & Distribution S.R.L. – GALA WELLA

    – 05.10.2018 orele 18.30 – C.S.M. Bucuresti – Handbal feminin Liga Campionilor C.S.M. BUCURESTI FTC RAIL CARGO (Ungaria)

    – 09.10.2018 orele 17.30 C.S.M. Bucuresti Handbal feminin- C.N.- C.S.M. Bucuresti – S.C.M. Ramnicu-Valcea

    – 11.10.2018 orele 19.00 – Fundatia Noua Generatie – Spectacol pentru copii GASCA ZURLI

    – 24.10.2018 orele 19.00 C.S.A. Steaua – Baschet masculin FIBA EUROCUP- Steaua Bucuresti – Sigal Prishtina (Kosovo)

    – 31.10.2018 orele 18.15 C.s.A. Steaua – Handbal masculin STEAUA BUCURESTI HRK IZVIDAC (Bosnia-Hertegovina)

    Program Evenimente Luna Noiembrie 2018

    – 02 – 04.11.2018 ora 09.00 Federatia Romana de Taekwondo WTF – Concursul Internationa DRACULA OPEN

    – 09 – 11.11.2018 ora 08.00 Federatia Romana de Sambo – CAMPIONATUL MONDIAL – seniori

    – 12 – 18.11.2018 ora 09.00 Federatia Rmana de Lupte – CAMPIONATUL MONDIAL seniori U23

    – 21.11.2018 orele 19.00 Red Bul Romania – Evenimenttul RED BULL SOUNDCLASH

    – 23 – 24.11.2018 orele 16.00 Federatia Romana de Handbal – Handbal feminin TROFEUL CARPATI

    – 30.11.2018 orele 23.00 S.C. SNRS Music S.R.L. – Concert D.J

    Program Evenimente Luna Decembrie 2018

    – 04 12 2018 orele 19.00 Opera Comica pentru Copii – Spectacolul POVESTE DE CRACIUN

    – 07 – 09 12 2018 ora 09.00 Federatia Romana de Judo – CAMPIONATUL EUROPEAN al cluburilor, CUPA CAMPIONILOR si LIGA EUROPA

    – 10 12 2018 orele 20.00 Federatia Romana de Kempo – GALA MMA

    – 11 si 12 12 2018 orele 19.00 Compania SB HUB S.R.L. – Spectacole pentru copii

    – 13 – 16 12 2018 ACS Academia Stelele Viitorului bucuresti – Turneu de minifotbal pentri copii

    – 20 12 2018 orele 19.30 C.S.M. Bucuresti – Volei feminin Liga Campionilor: C.S.M. BUCURESTI – DINAMO MOSCOVA

    Program Evenimente Luna Ianuarie 2017

    – 20 01 orele 13.00 si 21 si 22 01 2017 ora 09.00 ASOCIATIA CLUBUL SORTIV JUNIORUL 2014 – Turneu de minifotbal

    – 27 01 2017 C.S.M. BUCURESTI – Handbal feminin LIGA CAMPIONILOR: C.S.M. BUCURESTI – LARVIK (Norvegia) incepe la orele 19.00

    – 28 si 29 01 2017 FEDERATIA ROMANA DE SCRIMA – Turneu International incepe la ora 09.00

    Program Evenimente Luna Februarie 2017

    – 11 si 12. 02.2017 Federatia Romana de Tenis – Tenis feminin Romania – Belgia in cadrul FED CUP

    – 17 – 19.02.2017 Federatia Romana de Tir cu Arcul – Campionatul National Indoor

    – 24.02 orele 18.00 si 25, 26.02.2017 ora 09.00 Network Twentyone S.R.L. – Seminar de marketing

    Program Evenimente Luna Martie 2017

    – 03.03.2017 orele 20.00 – C.S.M. Bucuresti – Handbal feminine Liga Campionilor: C.S.M. BUCURESTI – KRIM MERCATOR (Slovenia)

    – 04 si 05.03.2017 ora 09.00 – Federatia Romana de Arte Martiale – C.N. de wushu

    – 10 – 13.03.2017 Federatia Romana de Dans Sportiv – Concurs International DANCE MASTERS se va desfasura dupa urmatorul program:

    Vineri 10.03.2017 de la orele 12.00.

    Sambata 11.00 si Duminica 12.03.2017 de la orele 10.00 .

    – 16 – 19.03.2017 orele 10.00 – General Expo S.R.L. – Expozitia BABY EXPO

    – 21.03.2017 orele 18.00 – European Event Service – Spectacolul CESAR MILLAN LIVE

    – 25.03.2017 orele 10.00 și 26.03.2017 ora 08.00 Asociatia NATIE PRIN EDUCATIE: C.N. de robotica pentru licee FIRST TECH CHALENGE

    – 29.03.2017 orele 18.45 C.S.M. Bucuresti: Handbal feminine Liga Nationala:

    C.S.M. BUCURESTI – C.S.M. BISTRITA

    – 31.03.2017 orele 10.00 Federatia Romana de Gimnastica Ritmica: Grand Prix Irina Deleanu

    Program Evenimente Luna Aprilie 2017

    – 01 si 02.04.2017 orele 10.00 Federatia Romana de Gmnastica Ritmica: Grand Prix Irina Deleanu

    – 07.03.2017 orele 20.00 C.S.M. Bucuresti: Handbal feminin Liga Campionilor: C.S.M. BUCURESTI – FTC RAIL CARGO (Ungaria)

    – 21.04.2017 orele 18.00 Fundatia Noua Generatie: Gasca ZURLI

    – 22.04.2017 de la orele 22.00 Karpat Adventures Team S.R.L. – After Party You2be RACNETUL CARPATILOR

    – Evenimentul din 29.04.2017 AMANAT pt. luna decembrie 2017.

    Program Evenimente Luna Mai 2017

    – 06.05.2017 orele 22.00 S.C. BAZAR PRODUCTION S.R.L. – Concert D.J.

    -FEDERATIA ROMANA DE LUPTE – Turneu International

    – 12 si 13.05.2017 orele 09.00 – 13.00 si 16.00 – 19.00

    – 14.05.2017 orele 09.00 – 13.00

    – 25.05.2017 orele 18.00 S.C. TRUPA VUNK – Concert VUNK

    – 27.05.2017 FEDERATIA ROMANA DE ARTE MARTIALE – C.N. de wushu

    Program Evenimente Luna Iunie 2017

    – 01.06.2017 orele 19.00 – Asociatia COMVEL – Show de baschet HARLEM GLOBETROTTERS

    – 03 si 04.06.2017 ora 09.00 – Federatia Romana de Judo – EUROPEAN OPEN SENIORI (masculin si feminin)

    – 17.06.2017 de la ora 09.00 Federatia Romana de Arte Martiale – C.N. de wushu

    Program Evenimente Luna Iulie 2017

    – 08 si 09.07.2017 ora 09.00 – S.C. INNOVATION S.R.L. – Seminar de marketing HERBALIFE

    – 22 si 23.07.2017 ora 09.00 – FEDERATIA ROMANA DE LUPTE – Turneu International

    Program Evenimente Luna August 2017

    – 17.08.2017 C.S.M. BUCURESTI – Prezentarea loturilor de handbal feminin si masculin si meciuri amicale:

    18:00 – C.S.M. BUCURESTI – ROSTOV DON (feminin)

    20:30 – C.S.M. BUCURESTI – H.C. BARCELONA (masculin)

    – 26.08.2017 FEDERATIA ROMANA DE HANDBAL – Supercupa Romaniei la handbal masculin:

    C.S. DINAMO – H.C.M. CONSTANTA

    Porgram Evenimente Luna Septembrie 2017

    – 03.09.2017 ora 20.00 – FEDERAȚIA ROMÂNĂ DE HANDBAL
    Supercupa României la handbal feminin: C.S.M. BUCUREȘTI – S.C.M. CRAIOVA

    – 14 – 17.09.2017 ora 10.00 – FEDERAȚIA ROMÂNĂ DE KARATE – C.M. de karate Goju Ryu

    – 21 – 24.09.2017 ora 10.00 – GENERAL EXPO S.R.L. – Expoziția Baby Expo

    – 28.09.2017 ora 20.00 – S.C. RED BULL ROMÂNIA S.R.L. – Concert

    Porgram Evenimente Luna Octombrie 2017

    – 01.10.2017 ora 09.00 Federatia Romana de Taekwondo WTF – CUPA AMBASADORULUI COREEI DE SUD

    – 07.10.2017 ora 17.00 Handbal masculine CUPA EHF: C.S.M. BUCURESTI – SKA MINSK

    – 07.10.2017 ora 20.00 Handbal feminin LIGA CAMPIONILOR: C.S.M. BUCURFESTI – KRIM MERCATOR

    – 12.10.2017 orele 19.00 Best Music Live S.R.L. – Concert VAMA

    – 14.10.2017 orele 22.00 Bazar Production S.R.L. – Concert D.J.

    – 20 – 22.10.2017 Network Twentyone S.R.L. – Seminar de marketing

    – 24.10.2017 ora 09.00 A.C.S. Baschet Atletic Bucuresti – Conferinta sportiva

    – 25.10.2017 orele 19.00 Fundatia Noua Generatie – Show GASCA ZURLI

    – 27-29.10.2017 ora 09.00 Federatia Romana de Arte Martiale – Campionatul European de ju-jitsu U21 si U18

    Program Evenimente Luna Noiembrie 2017

    – 03-05.11.2017 ora 09.00 A.C. Dans Sportiv Alessia Dance – Campionatul Mondial de dans sportiv latino (junior 2)

    – 08.11.2017 ora 09.00 Federatia Romana de Gimnastica Ritmica – Cupa Romaniei

    – 11.11.2017 ora 22.00 S.C. Bazar Production S.R.L. – Concert D.J.

    – 17-19.11.2017 ora 10.00 A.S. Club Sportiv MBTA – Concurs International de dans

    – 22.11.2017 ora 08.00 S.C. Event Heroes S.R.L. – Conferita

    – 25 si 26.11.2017 ora 09.00 C.S. Kontact Karate Jilava – Campionatul European Open si Cupa Europei la kyokushin karate

    Program Evenimente Luna Decembrie 2017

    – 02 si 03.12.2017 ora 10.00 ASOCIATIA MUNICIPALA DE JUDO – FESTIVALUL JUDOULUI ROMANESC

    – 09 si 10.12.2017 ora 08.00 A.C.S. DE ARTE MARTIALE JISSEN DO – FESTIVAL DE SPORTURI SI ARTE MARTIALE

    – 14.12.2017 ora 19.00 OPERA COMICA PENTRU COPII – SPECTACOLUL POVESTE DE CRACIUN

    – 17.12.2017 ora 11.00 C.S.M. BUCURESTI – EVENIMENT DE CRACIUN PENTRU CENTRUL DE COPII SI JUNIORI

    – 18 – 22.12.2017 ora 08.30 A.C.S. JUNIORUL 2014 – TURNEU DE FOTBAL

    – 20.12.2017 ora 18.00 A.C.S. BASCHET ATLETIC BUCURESTI – EVENIMENTUL DE CRACIUN JUCAM BASCHET

    Program Decembrie Document

    Program Sala Decembrie 2016

    Program Noiembrie Document

    Program Sala Noiembrie 2016

    Program Octombrie Document

    Program Sala Octombrie 2016

    Program Septembrie Document

    Program Sala Septembrie 2016

    Calendar evenimente 2016 in cadrul Salii Polivalente din Bucuresti.

    Programul pentru luna decembrie 2016:
    – 01 12 2016 orele 18.00 S.C. Festigal S.R.L. – Spectacolul AM UN VIS
    – 02 12 2016 orele 14.30 S.C. Festigal S.R.L. – Spectacolul AM UN VIS

    – 10 si 11 12 2016 ora 09.00 Asociatia Municipala de Judo – Concurs de judo

    – 16 12 2016 orele 19.00 Opera Comica pentru Copii – Spectacolul POVESTE DE CRACIUN

    – 21 12 2016 A.C.S. baschet Atletic Bucuresti – Eveniment sportiv (baschet)

    Septembrie 2016

    – 01.09.2016 de la orele 17.00 – C.S.M. Bucuresti – Prezentarea loturilor de handbal feminin si masculin si concert Smiley
    – 03.09.2016 Federatia Romana de Handbal – SUPERCUPA ROMANIEI de la orele 17.00 C.S.M. Bucuresti – C.S.M. Roman (feminin) si de la orele 21.00 C.S. Dinamo Bucuresti – C.S.M. Bucuresti (masculin)
    – 08 – 11.09.2016 Federatia Romana de Taekwondo WTF  – CAMPIONATUL EUROPEAN de cadeti
    – 16 – 18.09.2016 de la orele 12.00 S.C. Computer Games Online S.R.L. – DREAMHACK BUCURESTI 2016
    – 22 – 25.09.2016 de la orele 10.00 General Expo S.R.L. – Expozitia BABY EXPO

    August 2016

    – 01.08.2016 de la orele 19.00 Asociatia Clubul Sportiv Fasie Virgil Domnesti

    Gala de box si kickbox.

    Iulie 2016

    – 07.07.2016 de la orele 19.00 CONCERT „THE ULTIMATE THRILLER – THE MICHAEL JACKSON TRIBUTE – LIVE IN BUCHAREST – S.C. Music Management Event S.R.L.
    – 09 si 10.07.2016 de la orele 10.00 –  Seminar de marketing HERBALIFE – S.C. Innovation Experience S.R.L.

    Iunie 2016

    – 04 si 05.06.2016  Federatia Romana de Arte Martiale – Campionatul National de wushu
    – 06.06.2016 orele 20.00 Federatia Romana de Kempo – Gala de MMA RXF 23
    – 10.06.2016 orele 18.00, 11 si 12.06.2016 ora 09.00 Network Twentyone SRL – Seminar de marketing
    – 18 si 19.06.2016 Federatia Romana de Lupte – Turneu International de seniori
    – 21-26.06.2016 Federatia Romana de Lupte – Campionatul European de junior

    Mai 2016

    – 04.05.2016 de la orele 20.00 C.S.A. Steaua – Baschet masculin Liga Nationala Play-Off: Steaua C.S.M. Exim Bank – B.C. Targu-mures
    – 06.05.2016 de la orele 18.00 C.S.A. Steaua – Baschet masculin Liga Națională Play-Off: Steaua C.S.M. Exim Bank – B.C. Targu-Mures
    – 07 si 08.05.2016 de la ora 08.00 Fundatia pentru Tineret a Municipiului Bucuresti: Campionatul European de Aret Martiale WKA-WTKA
    – 09.05.2016 de la orele 18.00 C.S.A. Steaua – Fotbal in sala Cupa Steaua

    – 13, 14.05.2016  orele 10.00 Federatia Romana de Gimnastica Ritmica – Grand Prix Irina Deleanu

    – 15.05.2016 ora 09.30   Federatia Romana de Gimnastica Ritmica – Grand Prix Irina Deleanu

    – 26.05.2016 ora 09.00 ACS Elisabeta Polihroniade – Campionatul National Scolar de Sah
    Aprilie 2016

    – 01.04.2016 ora 10.30 Clubul de Dans Phoenix Bucuresti: Concurs International de dans sportiv DANCE MASTERS
    – 02.04.2016 ora 09.00 Clubul de Dans Phoenix Bucuresti: Concurs International de dans sportiv DANCE MASTERS
    – 03.04.2016 ora 09.00 Clubul de Dans Phoenix Bucuresti: Concurs International de dans sportiv DANCE MASTERS
    – 14.04.2016 orele 18.00 – C.S.M. BUCURESTI – Handbal feminine Liga Nationala
    C.S.M. BUCURESTI – UNIREA SLOBOZIA
    – 16.04.2016 orele C.S.M. Bucuresti: Handbal feminin Liga Nationala: C.S.M. Bucuresti – U Cluj
    – 17.04.2016 orele 19.00 – C.S.A. STEAUA – Baschet masculin Liga Nationala STEAUA C.S.M. EXIM BANK – C.S. DINAMO
    – 18.04.2016 orele 18.00 – CLUBUL SPORTIV BASCHET ATLETIC BUCURESTI – Eveniment sportiv pentru persoane cu dizabilitati – Meci de baschet intre componentii echipei Steaua si persoane cu dizabilitati

    Martie 2016

    – 04.03.2016 orele 12.00 si 05,06.03.2016 ora 08.00 – Asociatia Sportiva CDS Contesina – C.N. de dans sportive
    – 12.03.2016 ora 09.00 – Federatia Romana de Arte Martiale – C.N. de wushu
    – 16.03.2016 ora 17.00 – Federatia Romana de Gimnastica – Concurs international de gimnastica artistica masculin Romania-Spania
    – 19.03.2016 orele 15.30 – C.S.M. Bucuresti – Handbal masculin Cupa EHF: CSM Bucuresti – Helveta Anaitasuna
    – 20.03.2016 orele 13.30 – C.S. Dinamo – Handbal masculin Cupa EHF: Dinamo – Granollers
    – 25.03.2016 orele 20.00 – C.S.M. Bucuresti: Handbal feminin Liga Nationala: C.S.M.Bucuresti – S.C.M. Craiova
    – 31.03.2016 orele 19.00 – C.S.M. Bucuresti: Handbal feminin Liga Campionilor: C.S.M. Bucuresti – Rostov Don

    Februarie 2016

    – 12-14.02.2016 2016 Network Twentyone S.R.L. – Seminar de marketing 12.02.2016 orele 18.00 / 13-14.02.2016 ora 09.00
    – 16.02.2016 C.S.M. Bucuresti – Handbal feminin Liga Campionilor: C.S.M. Bucuresti – HC Vardar
    – 20.02.2016 orele 15.30 C.S.M. Bucuresti – Handbal masculin EHF Cup – C.S.M. Bucuresti – Chambery Savoie Handball
    – 21.02.2016 orele 14.00 C.S. Dinamo – Handbal masculin EHF Cup: C.S. Dinamo – Magdeburg
    – 27.02.2016 orele 14.00 C.S.M. Bucuresti – Hanbal masculin EHF Cup – C.S.M. Bucuresti – Ystads IF
    – 28.02.2016 C.S.M. Bucuresti – Handbal feminin Liga Campionilor: C.S.M. Bucuresti – Gyori Audi Eto KC
    Orele de incepere la meciurile fetelor nu s-au comunicat.

    Ianuarie 2016

    – 15.01.2016 orele 20.00- 22.00 HANDBAL FEMININ C.S.M. BUCURESTI – F.C. MIDTJYLLAND
    – 20.01.2016 – C.S.A. Steaua – Baschet masculin LIGA NAȚIONALĂ Steaua C.S.M. Exim Bank – U-Banca Transilvania Cluj – SALA Steaua
    – 23.01.2016 orele 19.30 – C.S.A. Steaua – Baschet masculin LIGA NAȚIONALĂ: Steaua C.S.M. Exim Bank – B.C. Mureș Tg. Mureș
    – 28.01.2016 ora 18.00 – S.C. Bazar Production S.R.L. – Eveniment –
    – 30.01.2016 ora 10.00 – S.C. Promond S.R.L. – Seminar de marketing –
    – 31.01.2016 orele 19.30 – C.S.A. Steaua – Baschet masculin LIGA NAȚIONALĂ: Steaua C.S.M. Exim Bank – C.S. Dinamo București

    Calendar evenimente 2015 in cadrul Salii Polivalente din Bucuresti.

    Februarie

    06                           – C.S.M. București- Handbal masculin: C.S.M. București –
    orele 18.00                Energia Lignitul Pandurii Târgu-Jiu

    08                           – C.S.M. București – Handbal feminin: C.S.M. București –
    orele 10.00                C.S.M. Ploiești

    14                           – Federația Română de Tir cu Arcul – C.N. Indoor (copii și
    orele 10.00                juniori 2 și 3) –

    15                           – Federația Română de Box – Gală de box „Memorialul Marcel
    orele 19.00                Bereșoaie” –

    23                          – C.S.M. București – Handbal feminin: C.S.M. București –
    orele 18.30                Universitatea Neptun Constanța

    28                           – Federația Română de Arte Marțiale – C.N. Wushu (copii,
    orele 10.00               cadeți, juniori, seniori)

    MARTIE

    05 martie 2015 – C.S.M. Bucuresti – Handbal feminin: C.S.M. Bucuresti – H.C.M.
                              Baia    Mare
                             orele 18.00

    06 – 08           – Netwotk Twentyone S.R.L. – Seminar de marketing –
    06: 14.00
    07 și 08: 09.00

    13 – 15           – Federatia Romana de Kempo – CUPA KEMPO COSMOBEAUTY –

                          ora 09.00.

    19 – 22             – General Expo S.R.L. –  Expoziția BABY EXPO –
    orele 10.00

    27 – 29             – Federația Română de Dans Sportiv – DANCE MASTERS –
    27: 13.00
    28 și 29: 10.00

    APRILIE

    03 – 05.04.2015 – Federatia Romana de Gimnastica Ritmica – WORLD CUP
    03, 04 ora 09.00 BUCHAREST
    05 orele 13.30

    10 aprilie          – C.S.A. Steaua Bucuresti: Baschet masculin – Play-off Liga Nationala:
    orele 18.45 Steaua C.S.M.Exim Bank – C.S.U. Oradea
    11 aprilie          – C.S.A. Steaua Bucuresti: Baschet masculin – Play-off Liga Nationala:
    orele 16.45 Steaua C.S.M.Exim Bank – C.S.U. Oradea

    17 aprilie          – Rock Legends- Concert Pasarea Colibri, Directia 5, Celelalte Cuvinte, Kempes, Krypton

    ora 19.00

    29.04.2015       – Baschet masculin (Play-off Liga Națională ): Steaua C.S.M. Exim
                             Bank – B.C. Mureș Târgu Mureș
                             orele 18.00
    30.04.2015        – Baschet masculin (Play-off Liga Națională ): Steaua C.S.M. Exim
                             Bank – B.C. Mureș Târgu Mureș
                             orele 19.45

    05 mai 2015  –    Handbal feminin Play-off Liga Nationala: C.S.M. Bucuresti – H.C.

                            Dunarea Braila
                            orele 18.00
    16.05.2015          Handbal feminin – Play-off Liga Națională: C.S.M. București –                         Corona Brasov
    orele 17.30
    22.05.2015 – C.S.M. Bucuresti – Play-off Liga Nationala (handbal feminin):
                         orele 18.30    C.S.M. Bucuresti – H.C.M. Baia Mare
                                                        – Play-off Liga Nationala (handbal masculin):
                          orele 20.30    C.S.M. Bucuresti – H.C.M. Minaur Baia Mare
    23.05.2015 – Federatia Romana de Arte Martiale de Contact – Gala de kickbox
                          orele 20.00
    IUNIE

    06 iunie 2015 – Federația Română de Arte Marțiale – C.N,. de Wushu

                           ora 09.00
    13 iunie 2015 – A.C.S. Elisabeta Polihroniade – C.N. Scolar de Sah –
                            ora 09.00
                          —- ANULAT —-

    27 iunie 2015 Federația Română Sportul Pentru Toti – Festivitatea de             deschidere a Finalei Dance World Cup România

    ora 19.00

    IULIE

    04 și 05      – S.C. Innovation Experience S.R.L. – Eveniment Herbalife –

    ora 08.00

    18 și 19       – Federația Română de Lupte – Turneu Internațional

    ora 09.00-13.00 (seniori)

    ora 16.00-19.00

    AUGUST

    19.08.2015        – Federatia Romana de Handbal: Super Cupa Romaniei

                           ora 17.00            Masculin: HCM Minaur Baia Mare – ACS Energia Targu Jiu
                           ora 20.00            Feminin: CSM Bucuresti – HCM Baia Mare
    20 – 23.08.2015  – CSM Bucuresti – Turneul International Bucharest Trophy 2015

    Programul complet al meciurulor de la BUCHAREST TROPHY 2015

    20.08.2015
    20,21,22               Meciuri grupe
    ora 16.30: ZAC BUDUCNOST – ROSTOV DON
    ora 19.00: AK VARDAR – CORONA BRASOV
    21.08.2015
    ora 16.30: HCM BAIA MARE – ROSTOV DON
    ora 19.00: CSM BUCURESTI – CORONA BRASOV
    22.08.2015
    ora 15.00: ZAK BUDUCNOST – HCM BAIA MARE
    ora 17.30: AK VARDAR – CSM BUCURESTI
    23.08.2015
    ora 13.00: LOCURILE 5 – 6
    ora 15.30: LOCURILE 3 – 4
    ora 18.00: LOCURILE 1 – 2
    SEPTEMBRIE
    – 12.09.2015       – Handbal feminin: C.S.M. Bucuresti – H.C. Dunarea Braila
                               ora 11.30
    17 – 20.09.2015   – S.C. General Expo S.R.L. – Expozitia BABY EXPO
                           ora 10.00
    25 – 27.09.2015    – Campionatul National al Echipelor Reprezentative de Club si
                                 Campionatul National individual OPEN
                                 25 – Concurs masculin
                                 orele 15.00
                                 26 – Concurs feminin
                                 orele 15.00
                                 27 – Finale pe aparate GAF si GAM
                                 orele 15.00
    03.09.2015           – Concurs International Gimnastica Artistica Masculin:
                                  orele 17.00
                                  Romania – Spania – Ungaria – Norvegia

    OCTOMBRIE

    07.10.2015      – S.C. Trupa Vunk S.R.L. – Concert VUNK
                             orele 19.00
    11.10.2015      – C.S.M. Bucuresti – Handbal masculine EHF CUP: C.S.M. Bucuresti                                  Bregenz
                             orele 12.00
    12.10.2015   – S.C. Premium Booking S.R.L. – Concert JOE SATRIANI
                            orele 19.00
    14.10.2015      – S.C. Sublime Entertainment S.R.L. – Concert IRIS
                            orele 19.00
    16.10.2015      – C.S.M. Bucuresti – Handbal feminin LIGA CAMPIONILOR: C.S.M. Bucuresti                        – MKS Selgros Lublin
                            orele 18.00

    18.10.2015   – Federatia Romana de Arte Martiale –  Cupa Romaniei la wushu

                          ora 08.00

    21.10.2015   – C.S.A. Steaua – Baschet masculin EUROCUP: Steaua CSM

                          orele 19.00     Exim Bank – Trabzonspor

    28.10.2015   – C.S.A. Steaua – Baschet masculin EUROCUP:Steaua CSM

                          orele 19.00      Exim Bank – Banvit Bandirma
    NOIEMBRIE
     
    07.11.2015:    S.C. Bazar Production S.R.L. – Concert D.J. – orele 22.00
    11.11.2015:    C.S.A. Steaua – Baschet masculin „EURO CUP” –
                           orele 19.45 Steaua CSM Exim Bank – Buducnost Podgorica
    12.11.2015:    Federația Română de Taekwondo WTF – C.N. pe echipe
                            orele 17.00 Pro GalaTaekwondo WTF
    14.11.2015:     S.C. Unik Show S.R.L. – Concert HOLOGRAF – orele 19.00
    18.11.2015:     C.S.A. Steaua – Baschet masculin „EURO CUP” –
                            orele 19.45 Steaua CSM Exim Bank – Unics Kazan
    19 – 22.11.2015: Federația Română de Taekwondo WTF – C E U21 – ora 09.00
     
    DECEMBRIE
    – 03.12.2015           – Box Club Mircea Team – Gala de box CAMPIONII  orele 18.00
    – 05 si 06.12/.2015  – D.T.S.M.B. – Festival de judo  ora 09.00
    – 09.12.2015           – C.S.A. Steaua – Baschet masculin EURO CUP: 
      orele 19.45            Steaua CSM  Exim Bank – Aris Salonic
    – 12.12.2015           – Federatia Romana de Sport Corporatist – Fotbal de sala  ora 09.00
    – 14.12.2015           – Federatia Romana de Kempo – Cupa Kempo MMA All Stars   orele 20.00
    – 18.12.2015           – Federatia Romana Sportul pentru Toti – Spectacol cultural- sportiv  orele 17.00
    – 21.12.2015           – Clubul Sportiv de Baschet Atletic București – Eveniment sportiv orele 18.00

    Calendar evenimente 2014 in cadrul Salii Polivalente din Bucuresti.

    IANUARIE

    01                    – MEI Concerts Entertainment – Concert D.J. –  ora 00.00       

    25 şi 26         – S.C. Creativ Events Prod S.R.L. – Sala de sport Sun Plaza – orele 14.00      Competiţie volei

    FEBRUARIE

    01 şi 02         – S.C. Creativ Events Prod S.R.L. – Sala de sport Sun Plaza –orele 14.00      Competiţie fotbal –

    08 şi 09         – S.C. Creativ Events Prod S.R.L. – Sala de sport Sun Plaza –orele 14.00      Competiţie baschet

    20             – S.C. Emagic Live S.R.L – Concert „Deep Purple” – orele 19.30

    (21)22şi 23     – Federaţia Română de Arte Marţiale – C.N. de wushu – ora 08.00

    28                    – S.C. Bazar Production S.R.L. – Amenajare sală –

     

    MARTIE

    01 (02)            – S.C. Bazar Production S.R.L – Concert D.J. – orele 22.00   (Pentru relatii la zi despre eveniment Daniel Vlad 0723360490)

    (03) 06 – 09    – General Expo S.R.L. – Baby Expo – orele 10.00 (Pentru relatii la zi despre eveniment: Azarmaneche 0755505575)

    (13) 14 – 16     – Netwotk Twentyone S.R.L. – Seminar de marketing – (Pentru relatii la zi despre eveniment: Cosmin  Miu 0748101424)

    14: 18.00

    15, 16: 09.00

    (18) 20             – Media Services International S.R.L. – Concert VOLTAJ -orele 19.30 (Pentru relatii la zi despre eveniment: Eduard Chelaru – 0722275029)

    (21)22 şi 23    –   Federaţia Română de Karate – C.N. de karate -(Pentru relatii la zi despre eveniment: Niculae Constantinescu – 0784212445)

    (27) 28 – 30     – Federaţia Română de Dans Sportiv – Dance Masters –

     

    APRILIE
    -01 04 2014 – S.C. Media Services S.R.L. – Concert VOLTAJ –  orele 20.00 (Pentru relatii la zi despre eveniment:Eduard Chelaru – 0722275029

    21   – S.C. East European Events S.R.L. – Baschet – Harlem Globetrotters (contact –  0213120421)

    26 şi 27     – S.C. Computer Games Online S.R.L. – Concurs internaţional de sport electronic “Dream Hack Bucureşti 2014” – ora 10.00 (contact –  0730333990)

    MAI

    04 – 11           – Federaţia Română de Arte Marţiale – C.E. de wushu ora 09.00           (contact –  0213170073)

    16 – 18            – Federaţia Română de Sambo – C.E.  -orele 10.00         (contact – 0311024136)

    24 – 25            – Federaţia Română de Gimnastică Ritmică – Grand Prix – Irina Deleanu

    31                   – Federaţi Română de Box – C.E. senioare – orele 14.00 (contact –  0213170186)

     

    IUNIE

    01 – 08           – Federaţia Română de Box – C.E. senioare

    (13)14 şi 15     – Federaţia Română de Arte Marţiale – Cupa Europeană de ju-jitsu

    (26) 27 – 29    – Netwotk Twentyone S.R.L. – Seminar de marketing –

    27: 18.00

    28, 29: 09.00

     

    IULIE

    01 – 07     – Tematic Cable – Expoziţie pescuit şi vânătoare –

    (18)19              – Network Twentyone S.R.L. – Seminar de marketing –

    (25)26 şi 27     – Federaţia Română de Lupte – Turneul Internaţional al României seniori –

     

    AUGUST

    21-24            – Bucharest Triphy 2014

    25 – 31          – Federaţia Română de Gimnastică – C.N. –

    SEPTEMBRIE

    06                      – S.C. Art Focus International S.R.L. – Conferinţă – Seminar
    ora 09.00

    19 – 21               – Federaţia Română de Judo – C.E. de juniori –
    orele 10.00           (contact – 0213178030)

    25 – 28               – General Expo S.R.L. – Baby Expo –
    orele 10.00           (contact – 0213317845)

    OCTOMBRIE

    01                 – C.S.M. București – Handbal feminin: C.S.M. București – A.S.C.

    orele 19.30      Corona Brașov (contact – 0313136633)

    03                   – Trupa Vunk – Concert VUNK – orele 19.00

    07                   – S.C. Amphitrion S.R.L. –  King On Ice – orele 20.00      (contact – 0216104732)

    10 – 12             – Clubul Sportul Studenșesc – Cupa României la dans sportiv – 10 orele 14.00

    11 și 12 ora 09.00     (contact – 0212125642)

    18                     – Federaţia Română de Karate – C.N. de minicadeți, cadeți, tineret – ora 09.00                                    (contact – 0213174568)

    24                   – Bazar Production – Concert D.J. – contr. nr. 31/2294 din – orele 20.00                                    (contact – 0213239199)

    26                   – Federația Română Sportul pentru Toți – Concurs de dans – orele 10.00                                                         „Festivalul Grădinițelor EURO DANCE” –  (contact – 031805363­)

    31                   – S.C. Computer Games Online S.R.L. – C.E. de Sport Electronic – orele 10.00

     

    NOIEMBRIE

    01 și 02           – S.C. Computer Games Online S.R.L. – C.E. de Sport Electronic-
    orele 10.00

    07                   – S.C. L”Equipe Gagnante S.R.L. – Noaptea Devoratorilor de
    orele 20.00        Publicitate –

    13                    – Music Event – Concert  –

    15                    – Ansamblul Transilvania – Concert muzică populară –

    16                     – S.C. Gec Artistic S.R.L. – Concert de muzică lăutărească –

    17 – 19             – International Best Project S.R.L. – Concert –

    27                      – Federaţia Română de Taekwondo WTF  – Cupa României –

    orele 11.00           Concursul ROMÂNIA PRO OPEN 2014

    (contact – 0213172145)

     

    30                      – S.C. C.I.R.A. S.R.L.  – Concert de muzică electronică –

    orele 22.00

     

    DECEMBRIE

    04 – 07           – General Expo S.R.L. – Expoziția BABY EXPO –
    orele 10.00        (contact – 0213317845)

    13 şi 14            – Asociaţia Municipală de Judo şi D.S.T.M.B. – Festival
    internaţional de judo –

    15                    – Federația Română de Kempo – Gala MMA ALL STARS –

    20                    – S.C. Amphitrion S.R.L. – Concert HAVASI–
    orele 19.00        (contact – 0216104732)

    Calendar evenimente 2013 in cadrul Salii Polivalente din Bucuresti.

    Federatiile Sportive Nationale
    Nr crt Nume Federatie Denumirea competitiei Perioada Categoria de varsta
    1 FR Arte Martiale CN Ju-Jitsu 9.02 sen
    2 FR Badminton Turneul Campionilor 15-17.02 tin/sen
    3 FR Arte Martiale CN Wushu 23.02 cad/jun/sen
    4 FR Arte Martiale CN Karate SDKUN 2.03 copii/cad/jun/tin/sen
    5 FR Dans Sportiv WSDF Dance Masters 23-24.03
    6 FR Tenis Cupa Davis ROM-HOL 25.3-9.4 sen
    7 FR Arte Martiale CE Wushu 10-14.04 cad/jun/sen
    8 FR Sportul pt Toti Cupa Pygmalion 13-14.04 copii/jun
    9 FR Gimnastica Ritmica Cupa Mondiala 17-21.04 jun/sen
    10 FR Taeckwondo WTF Cupa Europeana Universitara 22-25.04 studenti
    11 FR Judo Cupa Europeana 26-28.04 U17 M+F
    12 FR Arte Martiale Campionat National Wushu 11.05 cad/jun/sen
    13 FR Arte Martiale CN Ashihara 25.05 cad/jun/sen
    14 FR Judo Cupa Mondiala 31.5-3.06 sen M
    15 FR Karate WKC CM Karate WUKF 5-9.06 jun/sen
    16 FR Dans Sportiv WDSF Bucharest Open 15-16.06
    17 FR Arte Martiale Cupa Romaniei Jiu-Jitsu 22-23.06 jun/tin/sen
    18 FR Taeckwondo WTF CE 22-25.08 cad
    19 FR Gimnastica CN 5-8.09 sperante/sen
    20 FR Dans Sportiv Cupa Romaniei 5-6.10
    21 FR Dans Sportiv WDSF Romanian Open 12-13.10
    22 FR Badminton Internationale Ro 24-27.10 jun
    23 FR Taeckwondo WTF Cupa Romaniei 26-27.10 copii/cad/jun/sen
    24 FR Arte Martiale CE Karate Wado-Kal 2-3.11 cad/jun/tin/sen
    25 FR Gimnastica Ritmica Cupa Romaniei 8-9.11 toate cat
    26 FR Taeckwondo WTF Dracula Open 16-17.11 cad/jun/sen
    27 FR Arte Martiale CM Ju-Jitsu 20-24.11 jun/tin
    Evenimente
    Ianuarie 2013
    5-6.01 Organizatia Religioasa Martorii lui Iehova
    (13) 16.01 CSM Bucuresti – Volei feminin: CSM Bucuresti – Stod Volley Steinkjer (Norvegia) – CEV Volleyball Challenge Cup
    Februarie 2013
    (10) 13.02 CSM Bucuresti – Volei Feminin – Challenge Cup: CSM Bucuresti – Aurelus Hamburg (Germania)
    (15) 16.02 Bazar Production – Concert DJ
    (18) 20.02 HCM Constanta – Handbal masculin: HCM Constanta – THW Kiel (Germania) – Liga Campionilor
    22.02 Federatia Romana de Taekwondo WTF – Turneu republican pentru tineret
    23.02 Federatia Romana de Arte Martiale – CN wushu
    24.02 Federatia Romana de Arte Martiale – CN ju-jitsu
    Martie 2013
    1.03 F.R.A.M.C.
    2.03 Federatia Romana de Arte Martiale – CN karate SKDUN
    9.03 Luminita Rusoiu – concert pentru elevi
    10.03 F.R.A.M.C.
    (11)14-17.03 Baby Expo
    (22) 23 si 24 Federatia Romana de Dans Sportiv – Dance Masters
    25-31.03 Federatia Romana de Tenis – Cupa Davis: Romania-Olanda
    Aprilie 2013
    01-09.04 Federatia Romana de Tenis – Cupa Davis: Romania-Olanda
    10-14.04 Federatia Romana de Arte Martiale – CE de wushu
    17-21.04 Federatia Romana de Gimnastica Ritmica – Cupa Mondiala
    22-25.04 Federatia Romana de Taekwondo WTF – Cupa Europeana Universitara
    26-28.04 Federatia Romana de Judo – Cupa Europeana
    Mai 2013
    4.05 Organizatia Religioasa Martorii lui Iehova – Congres de circumscriptie
    10.05 Fundatia Phoenix – baschet Harlem
    11.05 Federatia Romana de Arte Martiale – CN wushu
    12.05 Federatia Romana de Arte Martiale – CN Ashihara
    15-19.05 Eros Show
    24-26.05 Baby Expo
    31.05 Federatia Romana de Judo – Cupa Mondiala
    Iunie 2013
    01-03.06 Federatia Romana de Judo – Cupa mondiala
    05-09.06 Federatia Romana de Karate WKC – CM de karate
    11-12.06 Concurs calculatoare
    15-16.06 Federatia Romana de Dans Sportiv – WDSF Bucharest Open
    22-23.06 Federatia Romana de Arte Martiale – Cupa Romaniei la ju-jitsu
    24-30.06 Baby Expo
    Iulie 2013
    05-07.07 Organizatia Religioasa Martorii lui Iehova – Congres de district
    12-14.07 Federatia Romana de Patinaj
    19-21.07 Network Twentyone – seminar de marketing
    August 2013
    22-25.08 Federatia Romana de Taekwondo ETF – CE de taekwondo
    Septembrie 2013
    01.09 Network Twentyone Romania
    05-08.09 Federatia Romana de Gimnastica – CN de gimnastica sportiva
    14-15.09 Computers Games – Concurs international de jocuri pe calculator
    26-29.09 Baby Expo
    Octombrie 2013
    03.10 Concert VANK – ora 19.00
    05-06.10 Asociaţia Clubul de Dans Sportiv “Mihai Petre” – Concurs WDSF World Open “Romanian Open 2013”
    11-13.10 Clubul Sportul Studenţesc – Cupa României la dans sportiv (11 oct. – ora 14.00 ; 12-13 oct. – ora 09.00)
    19-20.10 Federaţia Română de Karate – C.N. de karate (19 oct. ora 08.00; 20 oct. ora 09.00)
    23.10 C.S. Dinamo – Volei feminin „Champions League”
    26.10 The Mission – 13 Years Anniversary: Negru & Solomun & Sven Väth & Seth Troxler
    Noiembrie 2013
    01-03.11 Asociaţia Liga Gamerilor Profesionişti – C.M. de Sport Electronic – ora 12.00
    08-09.11 Federaţia Română de Gimnastică Ritmică – Cupa României
    10.11 Network Twenyone – Seminar de marketing – orele 13.00
    16.11 S.C. Bazar Production S.R.L. – Cadenza Vagabundos – Luciano, Mirko Loko b2b Cesar Merveille, Andrea Oliva, Bogdan – ora 22.00
    20-24.11 Federaţia Română de Arte Marţiale – C.M. de Ju-jitsu
    27.11 C. S. Dinamo – Volei feminin „Champions League”
    Decembrie 2013
    06-08.12 General Expo S.R.L. Baby Expo
    11.12 C.S. Dinamo – Volei feminin „Champions League”
    14-15.12 D.S.M.B. – Festival de judo
    18.12 Asociaţia Culturală de Teatru, Muzică şi Film Dracula – Spectacol pe gheaţă “Stelele Moscovei” – ora 19.00
    20.12 S.C. Silverspoon Production S.R.L. – Spectacolul Winter Party Night

    http://www.bilete.ro/comanda.asp?eveniment=The+Mission+13+Years+Anniversary+26+Oct+2013

    Calendar evenimente 2012 in cadrul Salii Polivalente din Bucuresti.

    NR. DENUMIREA DENUMIREA PERIOADA
    CRT ACTIUNII BENEFICIARULUI (ziua/luna)
    1  HANDBAL MASCULIN FEDERATIA ROMANA DE HANDBAL 09.01-12.01.2012
    SENIORI
      ROMANIA-BELARUS    
    2 TURNEU DE SC CHARISSE TYRES SRL 1/14/2012
    MINIFOTBAL
    3 CUPA CHALLENGE CLUBUL SPORTIV DINAMO 16-18.01.2012
    DINAMO ROMPREST- BUCURESTI
    OMSK (RUSIA)
    VOLEI FEMININ
    4 ADUNARE BAROUL BUCURESTI 2/11/2012
    GENERALA
    5 CAMPIONAT NATIONAL FEDERATIA ROMANA DE ARTE 03-04.03.2012
    ARTE MARTIALE MARTIALE DE CONTACT
    6 SPECTACOL PENTRU LUMINITA RUSOIU 3/11/2012
    ELEVI PERSOANA FIZICA AUTORIZATA
    7 CAMPIONAT NATIONAL FEDERATIA ROMANA DE 16-18.03.2012
    DE 10 DANSURI DANS SPORTIV
    8 EXPOZITIA GENERAL EXPO 19-26.03.2012
    “BABY EXPO”
    9 CONCURS INTERNAT. FEDERATIA ROMANA 30-31.03.2012
    “DANCE MASTERS” DE DANS SPORTIV 4/1/2012
    10 CAMPIONAT EUROPEAN FEDERATIA ROMANA 05;06-08.04.2012
    DE SAMBO DE SAMBO
    11 COMPETITIE FOTBAL ASOCIATIA SPORTIVA 10-12.04.2012
    PENTRU ELEVI “MIRCEA ELIADE”
    12 CONGRES DE ORGANIZATIA RELIGIOASA 4/14/2012
    CIRCUMSCRIPTIE MARTORII LUI IEHOVA
    13 SEMINAR NETWORK TWENTYONE SRL 19.04-22.04.2012
    MARKETING
    14 CONCERT DJ SC GHOST TOWN EVENTS SRL 20-22.04.2012
    15 COMPETITIE FOTBAL ASOCIATIA SPORTIVA 23-24.04.2012
    PENTRU ELEVI “MIRCEA ELIADE”
    16 FILMARE SPOT SC MULTI MEDIA SRL 5/3/2012
    PUBLICITAR
    17 MITING ELECTORAL PARTIDUL DEMOCRAT LIBERAL 5/6/2012
    LANSARE CANDIDATI
    ALEGERI LOCALE
    18 TARG EROTIC PREMIUM EXPO SRL 07-14.05.2012
    “EROS SHOW”
    19 COMPETITIE FOTBAL ASOCIATIA SPORTIVA 18.05;  20.05.2012
    PENTRU ELEVI “MIRCEA ELIADE”
    20 EXPOZITIA GENERAL EXPO 22-28.05.2012
    “BABY EXPO”
    21 SEDINTA PARTIDUL DEMOCRAT LIBERAL 5/31/2012
    SECTOR 4
    22 CUPA MONDIALA FEDERATIA ROMANA 01-03.06.2012
    SENIORI-FEMININ DE JUDO
    23 MITING ELECTORAL UNIUNEA SOCIAL LIBERALA 03-05.06.2012
    SECTOR 5
    CONCERT DJ SC GHOST TOWN EVENTS SRL 08-09.06.2012
    24
    25 EXPOZITIA SC EXPO 24 PLUS SRL 19-24.06.2012
    “VET EXPO”
    26 EXPOZITIA SC EXPO 24 PLUS SRL 26-30.06.2012
    “TRAFIC EXPO”
    27 CONCURS INTERNAT. FEDERATIA ROMANA 7/7/2012
    GIMNASTICA ARTISTICA DE GIMNASTICA
    FEMININA
    28 CONGRES DE ORGANIZATIA RELIGIOASA 13-15.07.2012
    CIRCUMSCRIPTIE MARTORII LUI IEHOVA
    29 LUCRARILE CONGRESULUI PARTIDUL FORTA CIVICA 06-07.09.2012
    PARTIDUL FORTA CIVICA
    30 EXPOZITIA SC EXPO 24 PLUS SRL 08-15.09.2012
    “ENTERTAIMENT
    ARENA EXPO”
    31 EXPOZITIA GENERAL EXPO 17-24.09.2012
    “BABY EXPO”
    32 CONCERT DJ SC WISE FACTOR SRL 29-30.09.2012
    33 HANDBAL MASCULIN HANDBAL CLUB MUNICIPAL 30.09-03.10.2012
    LIGA CAMPIONILOR CONSTANTA
    HCM CTA-MKB VESZPREM
    34 CUPA ROMANIEI FEDERATIA ROMANA DE 05-07.10.2012
    TAEKWONDO
    35 CONCERT DJ SC BAZAR PRODUCTION SRL 06-07.10.2012
    36 CAMPIONAT BALCANIC FEDERATIA ROMANA DE 12-14.10.2012
    DE JU-JITSU ARTE MARTIALE
    37 TARGUL EDUCATIONAL SC EXPO PLUS SRL 17-19.10.2012
    BUCURESTI
    38 EVENIMENT UNIUNEA NATIONALA A 10/25/2012
    “LEADERSHIP” STUDENTILOR DIN ROMANIA
    39 CONCERT DJ SC GHOST TOWN EVENTS SRL 27-28.10.2012
    40 HANDBAL MASCULIN HANDBAL CLUB MUNICIPAL 11/10/2012
    LIGA CAMPIONILOR CONSTANTA
    HCM CTA-BM ATLETICO
    MADRID(SPANIA)
    41 CONCERT” VUNK” SUBLIME ENTERTAINMENT AGENCY 13-14.11.2012
    42 HANDBAL MASCULIN HANDBAL CLUB MUNICIPAL 11/15/2012
    LIGA CAMPIONILOR CONSTANTA
    HCM CTA-BM ATLETICO
    MADRID(SPANIA)
    43 SEDINTA PARTIDUL DEMOCRAT LIBERAL 11/16/2012
    44 TURNEUL DRACULA FEDERATIA ROMANA DE 16-18.11.2012
    OPEN TAEKWONDO WTF (ANULAT)
    45 CONCERT DJ SC BAZAR PRODUCTION SRL 16-18.11.2012
    46 VOLEI FEMINI CLUBUL SPORTIV DINAMO 19-20.11.2012
    CHAMPIONS LEAGUE BUCURESTI
    47 EXPOZITIA GENERAL EXPO 21-26.11.2012
    “BABY EXPO”
    48 SEDINTA PARTIDUL DEMOCRAT LIBERAL 11/26/2012
    49 CAMPIONATUL  EUROPEAN FEDERATIA ROMANA DE ARTE 2611-01.12.2012
    DE KICKBOX SENIORI MARTIALE DE CONTACT
    50 GALA ANIVERSARA SC UNITED BUSINESS 12/3/2012
    “100 ANI DE LA INFIINTAREA SOLUTIONS SRL
    FEDERATIEI SOCIETATILOR
    SPORTIVE DIN ROMANIA
    51 VOLEI FEMININ CLUBUL SPORTIV DINAMO 03-05.12.2012
    CHAMPIONS LEAGUE BUCURESTI
    52 CONCERT SC STUDIOURILE MEDIAPRO SA 07-08.12.2012
    “LALA BAND”
    53 VOLEI FEMININ CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL 10-11.12.2012
    CHALLENGE CUP BUCURESTI
    CSM BUC-SLLDRECHT
    (OLANDA)
    54 CUPA SHIN DAITO FEDERATIA ROMANA DE ARTE 12/16/2012
    MARTIALE
    55 FINALA “SUPER   KOMBAT” FEDERATIA ROMANA DE ARTE 12/22/2012
    ROMANIA MARTIALE DE CONTACT

    Calendar evenimente 2011 in cadrul Salii Polivalente din Bucuresti.

    NR. CRT DENUMIRE ACTIUNE DENUMIRE ORGANIZATOR PERIOADA
    IANUARIE
    1 VOLEI FEMININ C S DINAMO BUCURESTI 1/5/2011
    DINAMO ROMPREST BUC-ALUPROF BIELSKA
    BIELO POLONIA
    2 CONGRES DE CIRCUMSCRIPTIE ORG RELIG MARTORII LUI IEHOVA 08;09.01.2011
    3 TIR CU ARCUL CONCURS C S AKTIV 1/15/2011
    FEBRUARIE
    4 CUPA ROMANIEI KEMPO SEMICONTACT FEDERATIA ROMANA DE KEMPO 2/19/2011
    5 EXPO IDEAL MARIAJ SC MEGAS ADVERTISING SRL 25-27.02.2011
    MARTIE
    6 C.N. DE WUSHU QUINGA FEDERATIA ROM DE ARTE MARTIALE 3/5/2011
    7 EXPOZ. BABY EXPO GENERAL EXPO 10-13.03.2011
    8 C.N FULL CONTACT JUNIORI+SENIORI FEDERATIA ROMANA DE KEMPO 3/20/2011
    9 SPECTACOL CONCURS  MISS   PIRANDA SC GEC ARTISTIC SRL 3/27/2011
    10 TIR CU ARCUL C S AKTIV 01;15;17;22;24;29;31
    APRILIE
    11 GRAND PRIX “IRINA DELEANU” FEDERATIA ROM DE GIMNASTICA RITMICA 02;03.04.2011
    12 DANCE MASTERS FEDERATIA ROMANA DE DANS SPORTIV 15-17.04.2011
    13 CONCURS INTERNAT. MIKOMI PAJURA D.S.M.B 18;19.04.2011
    ASOCIATIA MIKOMI JUDO PAJURA
    14 WRESTLEMANIA REVENGE TOUR SC EAST EUROPEAN ENTERTAINMENT SRL 4/21/2011
    15 CONGRES CIRCUMSCRPTIE ORGANIZ RELIG MART LUI IEHOVA 4/23/2011
    16 CAMPIONATUL NATIONAL DE KEMPO K1 FEDERATIA ROMANA DE KEMPO 4/30/2011
    17 TIR CU ARCUL C S AKTIV 05;07;12;14;19;21;26;28
    MAI
    18 SPECTACOL PTR ELEVI A.I.A LIBERTATEA 5/1/2011
    19 C.N JU JITSU FEDERATIA ROMANA DE ARTE MARTIALE 07;08.05.2011
    20 EXPOZ EROS SHOW 2011 PREMIUM EXPO SRL 12-15.05.2011
    21 EXPOZ BABY EXPO GENERAL EXPO 19-22.05.2011
    22 TIR CU ARCUL C S AKTIV 03;05;10;12;24;26;31
    IUNIE
    23 CUPA MONDIALA MASCULIN SENIORI FEDERATIA ROMANA DE JUDO 04;05.06.2011
    24 FOTBAL SALA TURNEU FINAL UNIVERSITAS D.S.T.M.B 07-09.06.2011
    25 TIR CU ARCUL CS AKTIV 02;07;09;14;16;21;23;28;30
    IULIE
    26 CONGRES DE DISTRICT ORG RELIG MARTORII IEHOVA 01-03.07.2011
    27 CAMPIONATUL MONDIAL JUNIORI FEDERATIA ROMANA DE LUPTE 25-31.07.2011
    AUGUST
    28 C.N DE WUSHU FEDERATIA ROMANA DE ARTE MARTIALE 8/27/2011
    29 BOOT CAMP EMISIUNEA X FACTOR SC ANTENA TV GROUP SA 30;31.08.2011
    SEPTEMBRIE
    30 SEMINAR MARKETING NETWORK TWENTYONE 9/3/2011
    31 ANTRENAMENTE LOTUL FEMININ HANDBAL FEDERATIA ROMANA  DE HANDBAL 12-17.09.2011
    32 EXPOZ BABY EXPO GENERAL EXPO 22-25.09.2011
    OCTOMBRIE
    33 CONCERT DJ SC BAZAR PRODUCTION SRL 10/8/2011
    34 CONCERT DJ SC BAZAR PRODUCTION SRL 10/15/2011
    35 TARG EDUCATIONAL EXPO 24 PLUS 20-22.10.2011
    36 SEMINAR DE MARKETING NETWORK TWENTYONE ROMANIA 28-30.10.2011
    NOIEMBRIE
    37 VENDING EXPO EXPO 24 PLUS SRL 5/3/2011
    38 CUPA ROMANIEI FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA RITMICA 11/11/2011
    39 C.M ASIHARA KARATE FEDERATIA DE ARTE MARTIALE 12;13.11.2011
    40 LUPERCYCLOPEDIA VJ PROJECT SC SETUP SRL 11/17/2011
    41 CONCERT DJ SC BAZAR PRODUCTION SRL 11/19/2011
    DECEMBRIE
    42 CONCURS DE SAH A.C.S ELISABETA POLIHRONIADE 02-04.12.2011
    43 EXPOZ BABY EXPO GENERAL EXPO 09-11.12.2011
    44 CONFERINTA UNPR SC EVERON SRL 12/13/2011
    45 EVENIMENT ROMTELECOM MOBILE EVENT 12/15/2011

    Calendar evenimente 2010 in cadrul Salii Polivalente din Bucuresti.

    NR. CRT DENUMIRE ACTIUNE DENUMIRE ORGANIZATOR PERIOADA
    IANUARIE
    1 CONCRES DE CIRCUMSCRPTIE ORGANIZATIA RELIGIOASA MARTORII 09;10.01.2010
    LUI IEHOVA
    2 FOTBAL SALA “CUPA LICCELOR” INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT 12-24.01.2010
    3 CONCERT CONCURS MISS PIRANDA 2010 SC ARTESCOM SRL 30;31.01.2010
    4 TIR CU ARCUL CLUBUL SPORTIV AKTIV 11-15;18-22;25-29.01.2010
    5 FOTBAL TEREN SINTETIC PRIVAT 06-31.01.2010
    FEBRUARIE
    6 SEMINAR MARKETING NETWORK TWENTYONE ROMANIA 05-07.02.2010
    7 CONCERT “AIR” SC NEXTONE EVENT SRL 2/11/2010
    8 TARG DE NUNTI STANDARD MARKETING SRL 19-21.02.2010
    9 EXPOZITIA “BABY EXPO” GENERAL EXPO 25-28.02.2010
    10 FOTBAL TEREN SINTETIC PRIVAT 02-28.02.2010
    MARTIE
    11 FOTBAL LICEE D.S.J ILFOV 02-04.03.2010
    12 CAMPIONAT NATIONAL FEDERATIA ROMANA DE DANS SPORTIV 06;07.03.2010
    13 CONCURS INTERNATIONAL DANCE MASTERS FEDERATIA ROMANA DE DANS SPORTIV 12-14.03.2010
    14 CUPA “IRINA DELEANU” FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA 19;20.03.2010
    D.S.M.B
    15 BASCHET HARLEM GLOBETROTTERS FUNDATIA PHOENIX 3/26/2010
    16 C.N DE WUSHU FEDERATIA ROMANA DE ARTE MARTIALE 3/27/2010
    17 TIR CU ARCUL CLUB SPORTIV AKTIV 01-05;08.12;15-19;22-26
    29-31.03.2010
    18 FOTBAL TEREN SINTETIC PRIVAT 01-31.03.2010
    APRILIE
    19 INTRUNIRE RELIGIOASA ORGANIZATIA MARTORII LUI IEHOVA 4/3/2010
    20 CAMPIONATUL INTERNATIONAL AL ROMANIEI FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA 09-11.04.2010
    21 HANDBAL(SCOLI GENERALE) D.S.J ILFOV 13-14.04.2010
    22 SPECTACOL PTR ELEVI LUMINITA RUSOIU PFA 4/18/2010
    23 FOTBAL SALA D.S.M.B 21;22.04.2010
    24 ANTRENAMENTE HANDBAL CLUBUL STEAUA 20-22.04.2010
    25 CONFERINTA ALLIANZ POWER ARENA STAGE EXPERT SRL 4/24/2010
    26 CUPA CUPELOR-HANDBAL MASCULIN CLUBUL STEAUA 4/25/2010
    STEAUA MFA BUCURESTI-FRAIKINBM GRANOLLERS
    27 TIR CU ARCUL C.S AKTIV 01;02;05-09;12-16;29-23;26-30
    28 FOTBAL TEREN SINTETIC PRIVAT 01-30.04.2010
    MAI
    29 CAMPIONATUL EUROPEAN DE SPORTS C.S KOROKAI BUCURESTI 01;02.05.2010
    CHAMBARA
    30 EXPOZITIE EROS SHOW PREMIUM EXPO SRL 05-09.05.2010
    31 HANDBAL FEMININ CS OLTCHIM RM VALCEA 5/15/2010
    OLTCHIM RM VALCEA-VIBORG HK DANEMARCA
    32 C.E DE KIOKUSHIN KUMITE FEDERATIA DE ARTE MARTIALE DE CONTACT 5/22/2010
    33 EXPOZITIE BABY EXPO GENERAL EXPO 27-30.05.2010
    34 EXPO CU VANZARE PIELARIE SI TEXTILE SC EXPO -CONPANTEX SRL 26-30.05.2010
    35 TIR CU ARCUL C S AKTIV 03-7;10-14;17-20.05.2010
    36 FOTBAL TEREN SINTETIC PRIVAT 01-12.05.2010
    IUNIE
    37 CONCERT JEAN MICHAEL JARRE FUNDATIA PHOENIX 6/3/2010
    38 CONCURS CUPA MONDIALA FEMININ FEDERATIA ROMANA DE JUDO 05;06.06.2010
    39 HANDBAL MASCULIN FEDERATIA ROMANA DE HANDBAL 6/13/2010
    ROMANIA-RUSIA
    40 PET EXPO SC ILPAN JR SRL 18-20.06.2010
    41 VIZIONARE C.M FOTBAL SC FLORIN CALINESCU MEDIA COMPANY IMPEX 11-30.06.2010
    TERASA
    42 TIR CU ARCUL C.S AKTIV 01;03;08;10;15;17;22;24;29
    IULIE
    43 CONGRES DE DISTRICT ORGANIZATIA RELIGIOASA MARTORII LUI 02-04.07.2010
    IEHOVA
    44 TERASA VIZIONARE CM FOTBAL SC FLORIN CALINESCU MEDIA COMPANY   IMPEX 01-12.07.2010
    45 SEMINAR”SUCCESS DAY” SC FLP BUCHAREST REAL ESTATE SRL 7/10/2010
    46 TIR CU ARCUL C S AKTIV 01;06;08;13;15;20;22;27
    AUGUST
    47 MANIFESTARE CARITABILA FUNDATIA TUNA 8/28/2010
    48 TIR CU ARCUL C S AKTIV 03;05;10;12;17;19;24;26;31
    SEPTEMBRIE
    49 EXPO “BABY EXPO” GENERAL EXPO 16-19.09.2010
    50 CAMPIONATUL BALCANIC DE KENDO FEDERATIA ROMANA DE ARTE MARTIALE 25;26.09.2010
    DE CONTACT
    51 TIR CU ARCUL CS AKTIV 02;07;09;21;23;28;30
    52 FOTBAL TEREN SINTETIC PRIVAT 07-30.09.2010
    OCTOMBRIE
    53 CAMPIONATUL NATIONAL DE WUSHU FEDERATIA DE ARTE MARTIALE 10/2/2010
    54 TARG EDUCATIONAL EXPO 24 PLUS 07-09.10.2010
    55 SEMINAR DE MARKETING NETWORK TWENTYONE ROMANIA 22-24.10.2010
    56 TARG AUTO SC X-MEDITOR SRL 28-31.10.2010
    57 SEDINTA PDL SECTOR 4 10/29/2010
    58 TIR CU ARCUL C S AKTIV 05;07;12;14;19;21;26;28;
    59 FOTBAL TEREN SINTETIC PRIVAT 04-20.10.2010
    NOIEMBRIE
    60 C.E DE KARATE WADO KAY FEDERATIA ROMANA DE ARTE MARTIALE 11/6/2010
    61 CUPA ROMANIEI FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA RITMICA 11/10/2010
    62 SEDINTA PDL SECTOR 4 11/19/2010
    63 CONCERT DJ SC BAZAR PRODUCTION SRL 11/20/2010
    64 VOLEI FEMININ CS DINAMO BUC 11/24/2010
    CS DINAMO BUC-RARITA BAKU AZERBAIJAN
    65 EXPOZ “BABY EXPO” GENERAL EXPO 26-28.11.2010
    66 TIR CU ARCUL C S AKTIV 02;04;09;11;16;30
    DECEMBRIE
    67 CONCURS DRACULA OPEN +CAMP BALCANIC FEDERATIA ROMANA DE TAEKWONDO WTF 12/4/2010
    68 EVENIMENT ROMTELECOM SC MOBILE EVENT SRL 12/7/2010
    69 CONCERT STEVE VAI SC LINEMAT INTERNATIONAL SRL 12/8/2010
    70 VOLEI FEMININ “CHAMPIONS LEAGUE” C.S DINAMO BUCURESTI 12/14/2010
    DINAMO ROMPREST BUC-SCAVOLINI PESARO IT.
    71 MANIFESTARE SPORTIVA ASOCIATIA STUDENTILOR TEOLOGI ORTODOCSI 12/16/2010
    72 SERBARE CRACIUN ASOCIATIA SF ALEXIE 12/17/2010
    73 SPECTACOL CENTRUL NATIONAL DE CULTURA A ROMILOR 12/18/2010
    74 TIR CU ARCUL C S AKTIV 02;07;09;14;16;21;23

    Calendar evenimente 2009 in cadrul Salii Polivalente din Bucuresti.

    NR. CRT DENUMIRE ACTIUNE DENUMIRE ORGANIZATOR PERIOADA
    IANUARIE
    1 INTRUNIRE RELIGIOASA CIRCUMSCRIPTIA MARTORII LUI IEHOVA 03;04.01.09
    2 CONCURS DE DANS SPORTIV ASOCIATIA CLUBUL DANCE IMPACT 24;25.01.09
    3 SPECTACOL PENTRU ELEVI LUMINITA RUSOIU PFA 1/31/2009
    4 COMPETITIE DE FOTBAL DE SALA CLUBUL SPORTIV SMART SPORT 12-15;19-21;
    26-28.01.09
    5 TIR CU ARCUL CLUBUL SPORTIV”AKTIV” 12;14;16;19;
    21;23;26;28;
    1/30/2009
    6 CONCURS DE BRIDGE ASOCIATIA SPORTIVA “CLUB 7” 13;20;27.01.09
    FEBRUARIE
    7 SPECTACOL-CONCURS ” MISS PIRANDA 2009″ SC ARTESCOM SRL 2/1/2009
    8 CONCERT “SEPULTURA” SC THINK RED SRL 2/7/2009
    9 CONCURS DE DANS SPORTIV ASOCIATIA CLUBUL DANCE IMPACT 2/8/2009
    10 COMPETITIE FOTBAL SALA SC FORUM TOUR TRAVEL SRL 10;11.02.2009
    11 SEMINAR MARKETING NETWORK TWENTY ONE SRL 13-15.02.2009
    12 CONCERT “JAMES BLUNT” SC BLUE MUSIC INTERNATIONAL SRL 2/21/2009
    13 EXPOZITIE “BABY EXPO” SC GENERAL EXPO SRL 26-28.02.2009
    14 COMPETITIE FOTBAL SALA CLUBUL SPORTIV SMART SPORT 02;03;04;09.02.09
    15 TIR CU ARCUL CLUBUL SPORTIV”AKTIV” 02-06;09-13;
    16-20.02.2009
    16 CONCURS DE BRIDGE ASOCIATIA SPORTIV “CLUB 7” 03;07;10;17.02.09
    17 FOTBAL(TEREN SINTETIC) CLUBUL SPORTIV SMART SPORT 27;28.02.2009
    MARTIE
    18 TARG DE IMBRACAMINTE SI INCALTAMINTE SC EXPOCONFINTEX SA 05-08.03.2009
    19 CONCURS INTERNATIONAL “DANCE MASTERS” FEDERATIA ROMANA DE DANS SPORTIV 13-15.03.2009
    20 CONCERT ” SOULFLY” FUNDATIA CULTURALA “PHOENIX” 3/16/2009
    21 CONCERT “TIESTO” SC BAZAR PRODUCTION SRL 3/21/2009
    22 COMPETITIE FOTBAL SALA SC MAS MEDIA EVENTS SRL 28;29.03.2009
    “CUPA SANATATE PRIN SPORT”
    23 CONCERT “HOLOGRAF” SC HOLOGRAF PRODUCTION SRL 3/31/2009
    24 COMPETITIE FOTBAL DE SALA CLUBUL SPORTIV SMART SPORT 02;23;24;25;26.03.09
    25 TIR CU ARCUL CLUBUL SPORTIV “AKTIV” 03-06;09-11;16-20;
    23-27.03.2009
    26 CONCURS DE BRIDGE ASOCIATIA SPORTIVA”CLUB 7″ 3/24/2009
    27 FOTBAL (TEREN SINTETIC) CLUBUL SPORTIV SMART SPORT 01;06-13;15-20;23-27
    29-31.03.2009
    28 CURSURI DE DANS SC MIKADO STYLE SRL 27;30.03.2009
    APRILIE
    29 C.E SENIORI SI SENIOARE FEDERATIA ROMANA DE HALTERE 05-12.04.2009
    30 INTRUNIRE RELIGIOASA CIRCUMSCRIPTIA MARTORII LUI IEHOVA 4/18/2009
    31 CUPA”IRINA DELEANU” FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA RITMICA 25;26.04.2009
    32 COMPETITIE DE FOTBAL DE SALA CLUBUL SPORTIV SMART SPORT 27-29.04.2009
    33 FOTBAL (TEREN SINTETIC) CLUBUL SPORTIV SMART SPORT 02-04;06;07;09-11;14;
    21-24;28;30.04.2009
    34 CONCURS DE BRIDGE ASOCIATIA SPORTIVA “CLUB 7” 07;14;28.04.2009
    35 TIR CU ARCUL CLUBUL SPORTIV “AKTIV” 01-03;06-10;13-15;
    22-24;27-30.04.2009
    36 CURSURI DE DANS SC MIKADO STYLE SRL 01;13;15;22;27;29
    37 FOTBAL (TEREN SINTETIC) GT ALLIANCE GROUP SRL 08;14;28.04.2009
    38 FOTBAL PRIVAT 4/10/2009
    MAI
    39 CAMPIONAT NATIONAL DE WUSHU FEDERATIA ROMANA DE ARTE MARTIALE 5/2/2009
    40 CAMPIONAT EUROPEAN DE KATA FEDERATIA ROMANA DE JUDO 09;10.05.2009
    41 TARG DE OFERTE EXTRASCOLARE SC ROYAL EXPO SRL 08-10.05.2009
    42 EXPOZITIE ANIMALE DE COMPANIE SC PUBLIWIP ADVERTISING SRL 14-14.05.2009
    43 CAMPIONAT NATIONAL JUNIOARE FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA RITMICA 16;17.05.2009
    44 EXPOZITIE “BABY EXPO” SC GENERAL EXPO SRL 21-24.05.2009
    45 EXPOZITIE “EROS SHOW 2009” SC PREMIUM EXPO SRL 27-31.05.2009
    46 FOTBAL (TEREN SINTETIC) CLUBUL SPORTIV SMART SPORT 05;07;09;12;14;19;21;
    26;28.05.2009
    47 CONCURS DE BRIDGE ASOCIATIA SPORTIVA “CLUB 7” 05;12;19.05.2009
    48 TIR CU ARCUL CLUBUL SPORTIV “AKTIV” 04;06;08.05.2009
    49 CURSURI DE  DANS SC MIKADO STYLE SRL 04;06;11;13;18;20;25;
    5/27/2009
    50 FOTBAL(TEREN SINTETIC) GT ALLIANCE GROUP SRL 5/19/2009
    51 FOTBAL(TEREN SINTETIC) PRIVAT 08;15;26.05.2009
    IUNIE
    52 EXPOZITIE “EROS SHOW 2009” SC PREMIUM EXPO SRL 6/1/2009
    53 CONCERT DE MUZICA LAUTAREASCA ASOCIATIA PARTIDA ROMILOR “PRO   EUROPA” 6/3/2009
    54 CONCURS “CUPA MONDIALA” FEDERATIA ROMANA DE JUDO 06;07.06.2009
    55 EXPOZITIE TEHNICA AUTO SC X-MEDITOR SRL 7/5/2009
    56 FESTIVALUL HANDBALULUI ROMANESC FEDERATIA ROMANA DE HANDBAL 6/13/2009
    57 CAMPIONAT MONDIAL JUNIORI FEDERATIA ROMANA DE HALTERE 15-21.06.2009
    58 EXPOZITIE DE IMBRACAMINTE SI INCALTAMINTE SC EXPOCONFINTEX SRL 18-21.06.2009
    59 CONCERT” VOLTAJ” SC VOLTZ MEDIA SRL 6/25/2009
    60 FOTBAL(TEREN SINTETIC) CLUBUL SPORTIV SMART SPORT 02;04;05;09;11;16;18;
    19;23;25.06.2009
    61 CONCURS DE BRIDGE ASOCIATIA SPORTIVA CLUB 7 13;14.06.2009
    62 TIR CU ARCUL CLUBUL SPORTIV AKTIV 22;24;26;29
    63 CURSURI DE DANS SC MIKADO STYLE SRL 01;03;08;10;22;29.
    64 FOTBAL (TEREN SINTETIC) GT ALLIANCE GROUP SRL 02;09.06.2009
    IULIE
    65 CONCURS DE BRIDGE ASOCIATIA SPORTIVA CLUB 7 04-05.07.2009
    66 CONCURS DE JUDO ASOCIATIA MIKOMI JUDO PAJURA 7/11/2009
    67 TARG DE BUNURI DE LARG CONSUM SC BEAUTY EVOLUTION SRL 22-24.07.2009
    68 CONGRES DE DISTRICT ORGANIZATIA RELIGIOASA MARTORII LUI 7/31/2009
    IEHOVA
    69 TIR CU ARCUL CLUBUL SPORTIV AKTIV 02;06;08;10;13;15;17;
    20;22;24;27;29;31.07
    70 CURSURI DE DANS SC MIKADO STYLE SRL 01;06;08;13;15;20;22;
    27;29.07.2009
    71 FOTBAL TEREN SINTETIC PRIVAT 13;20.07.2009
    AUGUST
    72 CONGRES DE DISTRICT ORGANIZATIA RELIGIOASA MARTORII LUI 01;02.08.2009
    IEHOVA
    73 CONCERT “FAITH NO MORE” SC KING SIZE PRODUCTION SRL 8/15/2009
    74 C.N. DE WUSHU FEDERATIA ROMANA DE ARTE MARTIALE 8/30/2009
    75 CURSURI DE DANS SC MIKADO STYLE SRL 03;12;05;24;26;13;
    17-19;20;25;27;31;
    22;23;30
    SEPTEMBRIE
    76 CONCERT “ANASTACIA” SC MEDIA SERVICES EVENTS SRL 9/1/2009
    77 SEDINTA PARTIDUL NATIONAL LIBERAL SECTOR 2 9/3/2009
    78 MANIFESTARE UMANITARA FUNDATIA”TUNA” 9/7/2009
    79 EXPOZITIE”JUNIOR EXPO” SC GENERAL EXPO SRL 11-13.09.2009
    80 EXPOZITIE INTERNATIONALA DE HALE SI CONSTR SC AB PLUS EVENTS SRL 17-20.09.2009
    INDUSTRIALE
    81 EXPOZITIE “BABY EXPO” SC GENERAL EXPO SRL 24-27.09.2009
    82 CURSURI DE DANS SC MIKADO STYLE SRL 14;28;21;30;22;29
    83 TIR CU ARCUL CLUBUL SPORTIV AKTIV 01-04;07-11;14-18;
    21-25;28-30.09.2009
    84 FOTBAL (TEREN SINTETIC) PRIVAT 08;30.09.2009
    OCTOMBRIE
    85 CEREMONIA DE DEPUNERE A JURAMINTULUI SOCIETATEA STUDENTILOR IN MEDICINA BUC. 10/1/2009
    PENTRU ABSOLVENTII IN MEDICINA
    86 CONCERT “IRIS” SC ARS AMANDI SRL 10/8/2009
    87 NOAPTEA DEVORATORILOR DE PUBLICITATE SC ZERO EVENTS SRL 10/9/2009
    88 SPECTACOL DE MUZICA LAUTAREASCA SC ARTESCOM SRL 9/11/2009
    89 CAMPIONATUL NATIONAL DE JUNIOARE SI FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA RITMICA 16;17.10.2009
    SENIOARE
    90 FESTIVALUL AEROBYCGYM FEDERATIA ROMANA SPORTUL PTR TOTI 10/18/2009
    91 CONCURS DE SAH PARTIDUL DEMOCRAT LIBERAL 16-18.10.2009
    ORGANIZATIA SECTOR 1
    92 CONCERT ZZTOP D&D EAST ENTERTAINMENT 10/20/2009
    93 TARG EDUCATIONAL EXPO 24 PLUS 23-25.10.2009
    94 CAMPIONAT MONDIAL DE KEMPO FEDERATIA ROMANA DE KEMPO 27-31.10.2009
    95 CONCURS DE SAH A.C.S. ELISABETA POLIHRONIADE 30;31.10.2009
    96 CURSURI DE DANS SC MIKADO STYLE SRL 01;06;13;22;05;07;14;
    19;12;21.10.2009
    97 TIR CU ARCUL CLUBUL SPORTIV AKTIV 01;02;05-09;12-14;
    19-23;26-30.10.2009
    98 FOTBAL TEREN SINTETIC PRIVAT 02-31.10.2009
    NOIEMBRIE
    99 CONCURS DE SAH A.C.S ELISABETA POLIHRONIADE 01-07.11.2009
    100 EXPO TRAFIC EXPO 24 PLUS 04;05.11.2009
    101 CONCERT DJ SC BAZAR PRODUCTION SRL 11/6/2009
    102 CUPA ROMANIEI FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA RITMICA 11/10/2009
    103 SEMINAR MARKETING NETWORK ROMANIA 13-15.11.2009
    104 EXPOZITIE “BABY EXPO” GENERAL EXPO SRL 19-22.11.2009
    105 TARG DE DULCIURI SC CATAVENCU SA 26-29.11.2009
    106 TIR CU ARCUL CLUBUL SPORTIV AKTIV 02-06;09-13;16-18;20
    23-25;30.11.2009
    107 FOTBAL TEREN SINTETIC PRIVAT 02-30.11.2009
    DECEMBRIE
    108 SPECTACOL DE WRESTLING SC EVENT ADMINISTRATIVE SRL 12/4/2009
    109 SPECTACOL CIRC PTR SALAR. ROMTELECOM SC MOBILE EVENT SRL 12/10/2009
    110 FESTIVAL DE JUDO ASOCIATIA MUNICIPALA DE JUDO 12;13.12.2009
    111 CONCURS DE SAH A.S.C ELISABETA POLIHRONIADE 12-21.12.2009
    112 CONCERT SIMPLE MIND D&D EAST ENTERTAINMENT 12/15/2009
    113 CONCERT BUG MAFIA MEDIA SERVICES SRL 12/16/2009
    114 CONCERT STEFAN HRUSCA ASOCIATIA ELITE ART CLUB UNESCO 12/19/2009
    115 TIR CU ARCUL CLUBUL SPORTIV AKTIV 02-04;07-11;14-18;
    21-23;28-30.12.2009
    116 FOTBAL TEREN SINTETIC PRIVAT 02-17.12.2009

     

    Folosim cookie-uri și alte tehnologii de urmărire pentru a îmbunătăți experiența ta de navigare pe website-ul nostru, pentru afișa conținut și reclame personalizate, pentru a analiza traficul de pe website-ul nostru și pentru a înțelege de unde vin vizitatorii noștri. Navigând pe website-ul nostru, ești de acord cu utilizarea cookie-urilor, cât și a altor metode de urmărire folosite.

    Privacy Settings saved!
    Setari de Confidentialitate

    Confidențialitatea ta este importantă pentru noi Cookie-urile sunt fișiere text foarte mici ce sunt salvate în browser-ul tău atunci când vizitezi un website. Folosim cookie-uri pentru mai multe scopuri, dar și pentru a îți oferi cea mai bună experiență de utilizare posibilă (de exemplu, să reținem datele tale de logare în cont).  Îți poți modifica preferințele și poți refuza ca anumite tipuri de cookie-uri să nu fie salvate în browser în timp ce navigezi pe website-ul nostru. Deasemenea poți șterge cookie-urile salvate deja în browser, dar reține că este posibil să nu poți folosi anumite părți ale website-ul nostru în acest caz.

    Acest tip de cookie-uri sunt folosite pentru a colecta informații în vederea analizării traficului pe website-ul nostru și modul în care vizitatorii noștri folosesc website-ul. De exemplu, aceste cookie-uri pot urmări cât timp petreci pe website sau paginile pe care le vizitezi, ceea ce ne ajută să înțelegem cum putem îmbunătăți website-ul pentru tine. Informațiile astfel colectate nu identifică individual vizitatorii.

    We track anonymized user information to improve our website.
    • _ga
    • _gid
    • _gat

    Decline all Services
    Accept all Services